کد خبر: 1081395 A

‍ مسابقات بین المللی جوانان از سر گرفته شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، رقابت‌های جوانان و نوجوانان تحت عنوان WTT Star contender از فردا در تونس آغاز می‌شود و نوید شمس نماینده کشورمان به مصاف حریف خود می‌رود. 

در رده جوانان زیر ۱۹ که بر اساس رنکینگ جهانی انتخاب می‌شوند ۳۲ بازیکن پذیرفته شده‌اند که نوید شمس بعنوان سید ۱۶ به مصاف حریف خود می‌رود. نوید از فردا چهارشنبه و در مرحله گروهی با بازیکنان کشورهای ترکیه، اسلواکی و ورزشکار کرواسی سید یک بازی‌ها مسابقه می‌دهد. در این رقابت‌ها امید شمس بعنوان مربی هدایت نوید را برعهده دارد. 

بعد از شیوع ویروس کرونا در جهان، فدراسیون بین المللی تنیس روی میز (ITTF) رقابت‌های تور جوانان و نوجوانان را لغو کرد و این دومین مسابقه پس از یکسال وقفه است که از فردا به مدت ۵ روز در تونس برگزار شود. چند روز پیش نیز مسابقاتی از این دست در پرتغال انجام شد. 

طبق پروتکل‌های بهداشتی مسابقات بین المللی، افراد اعزامی قبل از ورود به مسابقات بایستی ۳ بار تست کرونا آن‌ها منفی شود. نفرات شرکت کننده ۷ روز و ۳ روز قبل از پرواز بایستی نتیجه تست PCR کرونا را به فدراسیون جهانی ارسال کنند و به محض ورود به تونس نیز مجددا بایستی تست بدهند.

ورزشی تنیس روی میز فدراسیون قایقرانی نوید شمس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر