کد خبر: 1081108 A

مهاجم مورد علاقه مجیدی بالاخره گل زد؛

آرمان رمضانی در بازی مقابل صنعت نفت در آبادان موفق به گلزنی شد و تیمش را به سه امتیاز حساس رساند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در بازی معوقه هفته بیستم تیم استقلال تهران در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف صنعت نفت به میدان رفت و تلاش زیادی برای کسب سه امتیاز داشت که تا لحظات پایانی برای گلزنی لحظه شماری کرد. آبی پوشان که برای بازی خارج از خانه مانند بازی گذشته برابر ذوب آهن شیخ دیاباته را در اختیار نداشتند با مهدی قایدی و امیرارسلان مطهری به عنوان مهاجم در ترکیب اصلی حضور داشتند اما تلاش آنها برای گلزنی راهی به دروازه حریف نیافت.

قایدی البته اگر خوش شانس می‌بود هم خطای پنالتی روی او اعلام می‌شد و هم کمک داور گلی که به ثمر رساند را مردود اعلام نمی‌کرد تا فشار حملات استقلال روی دروازه صنعت نفت فرهاد مجیدی را به جایی در بازی نرساند که مجبور به تعویض ارسلان مطهری شود؛ تعویضی که نتیجه بازی را البته عوض کرد.

آرمان رمضانی که طی هفته‌های گذشته معمولا در دقایق پایانی بازی به ترکیب ملحق می‌شد، برابر صنعت نفت از دقیقه 82 وارد زمین شد و با حضور او ارسال‌های بلند روی دروازه حریف افزایش یافت. او در دقیقه 1+90 روی ارسال مهدی قایدی با ضربه سر شانس برای گلزنی را امتحان کرد اما فرزین گروسیان ضربه او را دفع کرد.

او که از زمان جدایی از تیم پرسپولیس و پیوستن به استقلال فرصت فیکس بازی کردن را در اختیار نداشت و لحظه شماری می‌کرد تا با گلزنی توانایی‌های خود را اثبات کند در دقیقه 5+90 روی ارسال بلندی پشت مدافعان صنعت نفت آبادان، پس از ضربه سر محمد طیبی و پیش از رسیدن گروسیان به توپ، با یک ضربه مطمئن دروازه حریف را گشود و تیمش را پیش انداخت.

1

2

5

رمضانی که پس از گلزنی به عکاسان کنار زمین نشان داد برای این لحظه سختی زیادی کشیده و طبق گفته خودش صبر زیادی طلب کرده ابتدا با دستانش به آسمان اشاره کرد و سپس به لوگوی استقلال اشاره کرد. او پس از اشاره به لوگوی استقلال بر آن بوسه زد تا صحنه جالبی را برای طرفداران تیم پرسپولیس رقم بزند و نشان بدهد که به این باشگاه علاقه بیشتری دارد.

6

7

8

رمضانی آخرین بار در مصاف با شاهین بوشهر با پیراهن سایپا موفق به گلزنی شده بود که به هفته بیست و ششم لیگ نوزهم برمی‌گشت. او اکنون با گذشت بیش از 300 روز دوباره طعم گلزنی را چشیده است و اکنون گل سه امتیازی حساسی را برای تیم مجیدی به ثمر رساند تا فاصله با صدر جدول رده بندی را کاهش بدهند.

12

13

صنعت نفت آبادان استقلال تهران آرمان رمضانی طلسم شکنی رمضانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر