کد خبر: 1081076 A

بازی معوقه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال

تیم‌های استقلال و صنعت نفت آبادان در بازی معوقه به مصاف هم رفتند که با گل آرمان رمضانی آبی پوشان بازی خارج از خانه را با برتری پشت سر گذاشتند.

به گزارش ایلنا، در چارچوب بازی معوقه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال تهران از ساعت 21:30 در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند.

نیمه اول این مسابقه گلی در پی نداشت و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا با همین نتیجه به رختکن بروند. یکی از صحنه‌های مورد توجه بازی در نیمه اول که موقعیت چندان خاصی نداشت، برخورد محمد طیبی با مهدی قایدی درون محوطه جریمه صنعت نفت بود که توسط داور خطا تشخیص داده نشد و او دستور به ادامه بازی داد.

13

 نیمه دوم بازی از دقیقه 52 با اخراج حسین بغلانی دستخوش تغییر شد و صنعت نفت تدافعی کار کرد تا استقلال برای گلزنی تلاش بیشتری داشته باشد. در همین نیمه استقلال در دقیقه 73 حتی موفق به گلزنی هم شد اما با بالا رفتن پرچم کمک داور مسابقه، گل قایدی آفساید اعلام شد.

نیمه دوم با فشار حملات استقلال دنبال می‌شد که آرمان رمضانی در دقیقه 4+90 موفق شد روی تعلل فرزین گروسیان از فرصت به دست آمده استفاده کند و گلزنی کند تا سه امتیاز ارزشمند را برای همبازیانش به ارمغان بیاورد.


تیم داوری

داور: حمید حاج ملک / کمک‌ها: سعید علی نژادیان – حمید نادری؛ داور چهارم: علی ابراهیمی / ناظر داوری: رسول فروغی.

3

اخطار

کارت قرمز

حسین بغلانی (52) از  صنعت نفت

کارت زرد

مهدی قایدی(35) از استقلال


ترکیب صنعت نفت

فرزین گروسیان، مهدی حنفی، محمد طیبی، محمد اهل شاخه(10- حسین بغلانی)، عبدالله ناصری، امید خالدی، محمود مطلق زاده، حکیم نصاری(56- امید حامدی فر)، طالب ریکانی، رضا خالقی فر(71- احمد شریعت زاده)، امیر حسین فرهادی(71- سیدفاخر تهامی)

 

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، وریا غفوری، محمد نادری(74- هروویه میلیچ)، سیاوش یزدانی(74- داریوش شجاعیان)، مسعود ریگی، محمدحسین مرادمند، آرش رضاوند، عارف غلامی، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری(82- آرمان رمضانی)

4

صنعت نفت آبادان استقلال تهران معوقه هفتم بیستم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر