کد خبر: 1080574 A

ظاهراً اضافه شدن فیروز کریمی به کادرفنی تراکتور برخلاف نظر خطیبی بوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال تراکتور این روزها نتایج خوبی در لیگ برتر نمی‌گیرد و در جام حذفی هم با شکست مقابل آلومینیوم اراک از دور رقابت‌ها کنار رفت تا شانس برای کسب سهمیه آسیایی برای این تیم به حداقل برسد.

بعد از شکست مقابل آلومینیوم بود که رسول خطیبی، سرمربی تراکتور از سمت خود استعفا داد و این موضوع با مخالفت مسئولان باشگاه تراکتور روبرو شد.

یک روز بعد از این ماجرا باشگاه تراکتور اعلام کرد که فیروز کریمی،‌ سرمربی با تجربه فوتبال به عنوان مشاور فنی به کادر این تیم اضافه شده است و از همان روز کارش را با حضور در تمرینات آغاز کرد.

با توجه به آن چیزی که در تمرینات مشاهده شده نقش کریمی در تراکتور به مراتب بیشتر از یک مشاور فنی است و کلیه امور از جمله طراحی آیتم های تمرینی و دادن نقش و وظایف به بازیکنان بر عهده کریمی بوده و خطیبی تنها از کنار زمین نظاره گر کار شاگردانش بوده است.

از تبریز خبر می‌رسد اضافه شدن کریمی به کادرفنی تراکتور با درخواست خطیبی نبوده و این اتفاق با نظر مسئولان باشگاه رخ داده است و به خطیبی گفته‌اند باید کادرفنی خودش را تقویت کند و کریمی را به عنوان مشاور در کنار خودش بپذیرد.

اما این پایان ماجرا نیست و اخباری که به دست ما رسیده نشان می‌دهد با توجه به نتایج ضعیف اخیر تراکتور و وضعیت نه چندان خوبی که این تیم در جدول دارد احتمال کنار رفتن خطیبی را زیاد کرده و از همین رو کریمی به عنوان گزینه آلترناتیو به نیمکت اضافه شده تا اگر نیاز به تغییر کادرفنی بود این کار با سرعت انجام شود و کریمی هم در این مدت فرصت آشنایی با تیم و بازیکنان را پیدا کند.

از سوی دیگر در کنار نتایج ضعیف تیم، درگیری با بازیکنانی مثل شجاعی و دژاگه که محبوبیت بالایی میان هواداران تراکتور دارند هم باعث شده هواداران نسبت به خطیبی موضع منفی بگیرند و از همین رو در صورت ادامه نتایج ضعیف تیم، همکاری میان تراکتور و خطیبی سخت‌تر از حال حاضر هم خواهد شد.

شاید دیدار امروز مقابل فولاد خوزستان و نتیجه بازی نقش بسزایی در سرنوشت نیمکت تراکتور داشته باشد.

فیروز کریمی لیگ برتر فوتبال رسول خطیبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر