کد خبر: 1080371 A

سرپرست سازمان لیگ فوتسال اعلام کرد که این سازمان تعامل و همکاری های لازم را با تیم ملی فوتسال برای حضور در رقابتهای مهم پیش رو دارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، تیم ملی ایران در شهریورماه باید در جام جهانی به مصاف رقبای خود برود. به این ترتیب بسیاری از بازیکنان و کارشناسان در خصوص برگزاری رقابتهای لیگ فصل بعد نقطه نظراتی ارائه داده‌ و پیشنهاد شده که لیگ قبل از اعزام تیم ملی برگزار شود تا بازیکنان در شرایط مسابقه باشند.

در این رابطه اما آرش جابری، سرپرست سازمان لیگ فوتسال در گفت وگوی کوتاهی که با سایت فدراسیون داشت تاکید کرد که تمام همکاری و تعامل لازم را با تیم ملی فوتسال برای حضور در اردوهای آماده‌سازی و جام جهانی خواهند داشت.

جابری در این رابطه گفت: ما ابتدا منتظر دریافت برنامه تیم ملی از سرمربی محترم و اعضای کادر فنی هستیم تا برنامه‌ریزی رقابت‌های لیگ را طراحی کنیم. در جام جهانی قبل که به میزبانی کلمبیا برگزار شد با تعامل و همکاری که بین سازمان لیگ فوتسال و تیم ملی فوتسال وجود داشت، 4 هفته از رقابتهای لیگ برگزار و مابقی مسابقات پس از اتمام جام جهانی ادامه پیدا کرد. الان هم این آمادگی را داریم تا برنامه لیگ را در جهت کمک به تیم ملی و فوتسالیست‌های عزیز تدوین کنیم.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال افزود: قطعا با تیم ملی تعامل خواهیم داشت و از هیچ تلاشی برای روند آماده سازی این تیم دریغ نخواهیم کرد. در چند روز آتی با سرپرست و کادر فنی فوتسال نشستی را برگزار خواهیم کرد تا در جریان برنامه های تیم ملی قرار گرفته و با تعامل و همکاری، برنامه های لیگ را تدوین و اعلام کنیم. قطعا در شرایط کنونی اولویت خواسته‌های کادر فنی تیم ملی و بازیکنان خواهد بود و هیچ مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

فوتسال ورزشی آرش جابری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر