کد خبر: 1080300 A

با اعلام کمیته رویدادهای فدراسیون والیبال، متقاضیان میزبانی از مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا تاریخ 20 خردادماه فرصت دارند درخواست مکتوب خود را به فدراسیون ارسال کنند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی کشور در رده‌های سنی مختلف در سال 1400 از تاریخ 15 تیر لغایت 8 شهریورماه برگزار خواهد شد.

کمیته رویدادهای فدراسیون والیبال با ارسال نامه‌ای به هیئت‌های استانی اعلام کرد متقاضیان میزبانی از این رقابت‌ها تا تاریخ 20 خردادماه فرصت دارند درخواست مکتوب خود را به این کمیته ارائه نمایند تا ضمن بررسی امکانات برگزاری، از محل مسابقات بازدید به عمل آمده و اقدامات لازم برای اعطای میزبانی صورت پذیرد.

مسابقات طبق قوانین و آیین‌نامه اجرایی پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا و وزارت ورزش و در صورت صدور مجوز از سوی ستاد ملی کرونا، به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.

گفتنی است بازیکنان مازاد هر استان (2 بازیکن)، با دریافت رضایت‌نامه کتبی از هئیت استانی مربوطه، می‌توانند در سایر استان‌ها به‌کار گرفته شوند.

ضمن این که کلیه بازیکنان رده‌ سنی نوجوانان، جوانان و امیدها لزوما باید ساکن آن استان، دانشجو یا سرباز باشند در غیر این‌صورت نمی‌توانند با تیم استان مربوطه در مسابقات شرکت نمایند.

 

تاریخ برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی کشور در رده‌های سنی:

* نوجوانان پسر (دسته 3، 2، 1): 15 الی 21 تیرماه، تاریخ ورود به محل مسابقه: 14 تیرماه.

شامل 14 بازیکن، یک مربی، یک کمک‌مربی، یک سرپرست

 

* جوانان پسر (دسته 3، 2، 1): 19 الی 25 مرداد ماه، تاریخ ورود به محل مسابقه: 18 مردادماه.

شامل 14 بازیکن، یک مربی، یک کمک‌مربی، یک سرپرست

 

* امیدها پسر (دسته 3، 2، 1): 2 الی 8 شهریورماه، تاریخ ورود به محل مسابقه: اول شهریورماه.

شامل 14 بازیکن، یک مربی، یک کمک‌مربی، یک سرپرست

ورزشی فدراسیون والیبال مسابقات والیبال قهرمانی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر