کد خبر: 1079411 A

با پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

نخستین همایش ملی ورزش و محیط کار با پیام "محمد شریعتمداری" آغاز به کار کرد.

​به گزارش ایلنا و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این همایش از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی و اداره کل امور ورزشی کارگران و با مشارکت دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد. 

این همایش در راستای بهره گیری از ظرفیت نهاد های علمی کشور به منظور توسعه امر ورزش براساس آخرین دستاوردهای علمی، طراحی و برگزار شد. برای حضور در این همایش مقالات ۳۰۰مقاله علمی به دبیرخانه همایش ارسال شده که بعد از داوری نتایج نهایی در سایت http//csw1.ir بارگذاری می شود‌.

در متن پیام شریعتمداری برای همایش ورزش و محیط کار آمده است: به یقین همایش هایی نظیر نقش ورزش در محیط کار فرصت مغتنمی است برای تعمیق ارتباط سه سویه میان جامعه "علمی و دانشگاهی" – "بخش صنعت" و "نظام اجرایی کشور" و بستر ارزنده ایی است تا با مشارکت ذینفعان و پیمودن راه های کم خطر و به صرفه تر در جهت صیانت از سلامتی جامعه کار و تولید سطح بهره وری فعالیت های اقتصادی را ارتقا دهد.

"ابراهیم صادقی فر" رییس نخستین همایش ملی ورزش و محیط کار در آیین آغاز به کار این  همایش گفت: آموزش نقشی مهم برای جامعه کار و تلاش دارد و خوشحالیم که اولین همایش علمی ورزش و محی کار با حضور اساتید برجسته کشور برگزار می شود و استقبال از آن در فضای مجازی در حد خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: اگر بتوانیم از طریق آموزش، ورزش را در سبد هزینه زندگی کارگران جای بدهیم، سرمایه گذاری بزرگی صورت داده ایم چرا که اگر این نهادینه شود کارگر و خانواده به ورزش به عنوان یک نیاز ضروری جسمی و روحی و روانی نگاه می کنند که پرداختن به آن باعث کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی و اقتصادی خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همایش ملی ورزش و محیط کار نخستین همایش ملی ورزش و محیط کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر