کد خبر: 1079252 A

مربی پدیده از عملکرد تیم گل گهر با وجود شکست که مقابل آنها متحمل شد تمجید کرد.

به گزارش ایلنا، وحید فاضلی در نشست خبری بعد از دیدار پدیده و گل گهر اظهار داشت: در ابتدا به بازیکنان تیم خسته نباشید می گویم چون واقعا رشادت کردند. آنها با تک تک سلول های خود به خاطر مردم و استان جنگیدند.

وی افزود: اغراق نمی کنم، گل گهر کادر فنی خوبی دارد، امیر قلعه نویی از بزرگان فوتبال ایران است و این تیم به طور محسوس از نظر تاکتیکی در ایران جزو 2 تیم اولی است که مدرن بازی می کند. آنها از کانالهای کنار و نیم فضاها خوب استفاده می کنند.

مربی پدیده تاکید کرد: این موضوع را در آنالیز شاهد بودیم، نمی خواهم به تیم های دیگر بی احترامی کنم ولی برایم جالب بود که گل گهر چقدر خوب از نیم فضاها استفاده کند.به این تیم تبریک می گویم چون حتی بازی می توانست مساوی شود اما بعد از گل می توانستیم توسط صادق صادقی و بازیکنان به گل های بعدی برسیم.

فاضلی در خصوص اینکه پدیده از ضد حملات استفاده می کند عنوان کرد:این یک نوع استراتژی در فوتبال است،خیلی از تیم های بزرگ دنیا این کار را انجام می دهند. شب گذشته با بازیکنان در مورد آماری جالب در لالیگا صحبت کردم.همه تیم های لالیگا پرس در یک سوم میانی زمین  انجام می دهند یعنی درست در جایی که ما این کار را انجام می دهیم.

وی تاکید کرد: یکی دیگر از دلایل این نوع بازی ما تغییرات زیاد تیم ما بود. ما باید اول ساختار دفاعی تیم را درست کنیم و بعد به فکر گل زدن بودیم. شاید در بازی امروز توپ کم در اختیار ما بود اما آن را خوب در زمین می چرخاندیم. تا حدودی با حرف شما موافق هستیم و مثل بازی در اراک دچار مشکل شدیم اما در این بازی خوب کار کردیم.

مربی پدیده در خصوص داوری این دیدار گفت: نقدی که در کل بازی ها به داور بازی می دانم در نوع مدیریت جریان مسابقه است.امروز 7 دقیقه وقت تلف شده گرفته شد ولی امروز اصلا بازی 7 دقیقه وقت اضافه نداشت. به کمیته داوران انتقاد دارد چون نبود هدست به همه ضربه می زند. در بازی امروز یک اوت دستی به ضرر ما گرفته شد که کمک داور نتوانست به داور وسط این موضوع را منتقل کند.

فاضلی خاطرنشان کرد: به خاطر یک اوت دستی نزدیک بود گل بخوریم. داوری در مجموع بد نبود که می توانست برای ما یا حریف پنالتی بگیرد. در مجموع قضاوت داور بد نبود.

وی در خصوص تعطیلی دوباره لیگ گفت: شک نکنید این موضوع به ما ضربه می زند. مطمئنا اگر لیگ تعطیل نمی شد به آلومینیوم اراک نمی باختیم و روند نباختن ما قطع نمی شد. بازیکن هم گوشت و پوست و استخوان است، آنها ماشین نیستند که تمرین و استراحت چند باره کنند. در تیم سال گذشته بعد از همه وقفه دو بازیکن ما رباط پاره کردند. اگر در این زمینه کار تحقیقی کنند به این نتیجه می رسند که این مساله مشکلی بزرگ است.

مربی پدیده ضمن تشکر از مسئولان استانی گفت: از هیات فوتبال، آقای اصولی و مسئولان شهری تشکر می کنم. این برد فقط کار کادر فنی، رحمتی، بازیکنان و ... نیست. موفقیت کار تیمی است. دقیقا قبل از برد ما مقابل پیکان مسئولان شهری در تمرین ما حضور پیدا کردند و این موضوع گذشت تا دوباره دیروز در تمرین ما حضور پیدا کردند. نتیجه این موضوع امروز در زمین مشخص شد، من می دانم آنها در حال کمک هستند ولی خواهش می کنم به ما زمان بدهند و دوباره کنار ما باشند تا قوت قلب تیم باشند.

 

پدیده مشهد وحید فاضلی گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر