کد خبر: 1078964 A

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: تنش‌های بازی با تراکتور از جای دیگر بود که مربیان را از شرایط عادی خارج کرد و بنزین روی آتش ریخته شد.

به گزارش ایلنا،محمد خرمگاه پس از برتری 2 بر صفر آلومینیوم مقابل تراکتور در جام حذفی اظهار داشت: همانطور که پیش بینی می‌کردیم بازی سختی بود و می‌دانستیم که با چه تیم خوبی بازی داریم که هر لحظه بوی خطر می‌دهد. خوشبختانه توانستیم بازی را کنترل کنیم و اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم، نتیجه دیگری می‌توانست رقم می‌خورد. به هواداران و مردم شهر اراک تبریک می‌گویم و امیدوارم شرایط طوری باشد که بردها ادامه دار باشد. بچه ها همدل هستند و روز به روز بهتر می‌شویم.

وی در مورد حواشی مسابقه گفت: بهتر است در مورد حاشیه‌ها صحبت نکنیم. این طبیعت یک بازی سنگین است که یک سری تنش‌ها به وجود بیاید. این تنش‌ها از جای دیگر بود که مربیان را از شرایط عادی خارج می‌کند. هر دو مربی در هر دو تیم بوده‌اند و طبیعتا یک سری مسائل به وجود آمد و بنزینی روی آتش ریخته شد.

مربی آلومینیوم در مورد عملکرد داوری گفت: اعتقاد ما این است که چه ببریم و چه ببازیم در مورد داوری صحبت نمی‌کنیم و این را ثابت کرده‌ایم. به آنها خسته نباشید می‌گوییم. افتخار این را داریم که هنوز با آلومینیوم نباخته‌ایم و تلاش می‌کنیم که این رکورد را حفظ کنیم.

خرمگاه در مورد بازی بعدی، عنوان کرد: یک ماه فرصت داریم و باید برای آن تمرین و آنالیز داشته باشیم.

وی در مورد اینکه از موقعیت‌ها استفاده نکردید و می‌تواند در آینده درد سر باشد، گفت: برای هر مشکل تمرین است.  اینکه از موقعیت‌ها استفاده نشد، درست است، اما این را هم باید در نظر بگیرید که سرمربی تراکتور در تیم ما تجربه داشته و شناخت کامل از بازیکنان ما دارد. 

 

 

آلومنیوم اراک محمدخرمگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر