کد خبر: 1078944 A

یک هشتم نهایی جام حذفی

استقلال تهران در بازی یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل ذوب آهن به برتری دست پیدا کرد و راهی یک دور بعدی شد.

به گزارش ایلنا، تیم‌های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در چارچوب بازی‌های دور یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور به مصاف هم رفتند که نیمه اول این بازی با تساوی به پایان رسید. دیدار دو تیم در نیمه نخست گلی در پی نداشت تا استقلال و ذوب آهن بدون گل زده راهی رختکن شوند.

15

در نیمه دوم بازی استقلال تهران ابتدا با گل فرشید اسماعیلی از حریف پیش افتاد که این برتری زیاد طول نداشت تا روی اشتباه حسینی، ذوب آهن به گل تساوی برسد؛ درحالیکه پیش بینی می‌شد پس از این گل بازی گره بخورد و برای ادامه مسابقه دو تیم در گلزنی تلاش نداشته باشند روی حرکت تیمی آبی پوشان به گل رسیدند تا دوباره از حریف پیش بیفتند.

فرشید اسماعیلی

این بازی در نهایت با نتیجه دو بر یک به پایان رسید تا استقلال تهران انتقام شکست در لیگ برتر را به نوعی از ذوب آهن بگیرد و هم جواز صعود به دور یک چهارم نهایی را به دست بیاورد.


تیم داوری

داور: موعود بنیادی‌فر / کمک‌ها: حسن ظهیری – تورج عیوض‌محمدی؛ داور چهارم: عباس راکی / ناظر داوری: محسن قهرمانی.

اخطار

کارت زرد

شهاب گردان (55) از ذوب آهن


استقلال تهران

سید حسین حسینی، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمد حسین مرادمند، مسعود ریگی(هروویه میلیچ، 1+90)، مهدی مهدی‌پور، فرشید اسماعیلی(بابک مرادی، 87)، وریا غفوری، محمد نادری، مهدی قایدی(آرمان رمضانی، 87) و ارسلان مطهری(آرش رضاوند، 60)

استقلال

ذوب آهن اصفهان

شهاب‌الدین گردان، وحید محمدزاده، عبدالله حسینی، میلاد جهانی،  محمد پناهی، دارکو بیدوف، محمد قریشی(76- پیمان رنجبری)، سینا اسد بیگی، فرشاد محمدی مهر، محمد سلطانی مهر، علی خدادادی(76- مهرداد قنبری)

1

استقلال تهران ذوب آهن اصفهان یک هشتم نهایی جام حذفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر