کد خبر: 1078883 A

مربی تیم فوتبال گل‌گهر تاکید کرد که برای تثبیت جایگاه‌شان در جدول بازی مهمی با پدیده دارند و از این بازی به عنوان فینال لیگ برای تیمش یاد کرد.

به گزارش ایلنا، سعید الهویی مربی گل گهر سیرجان در نشست خبری پیش از دیدار این تیم با پدیده مشهد بیان کرد:  در ابتدا باید از مدیران و مسئولان باشگاه پدیده تشکر کنم که بعد از حضور ما در مشهد لطف کردند و زمین تمرین‌شان را در اختیار ما قرار دادند. امیدوارم این روابط و ارتباطات خوب بین باشگاه‌ها و مربیان ادامه پیدا کند. فوتبال یک جنگ و رقابت است و برنده و بازنده دارد و بعضی وقت‌ها اتفاقات برای برنده‌ها و بازنده‌ها در حد مرگ و زندگی تعبیر می‌شود. 

وی ادامه داد: همه این مسائل به درون زمین و آن 90 دقیقه برمی‌گردد و بیرون از زمین و مسابقه ما همه دوست و همکار هستیم. خیلی خوشحالیم و باز هم بابت لطف باشگاه پدیده‌ تشکر می‌کنیم. فردا مقابل یک تیم خوب به ویژه در ساختار تهاجمی بازی خواهیم کرد. برخلاف تعداد زیادی از تیم‌های لیگ که فوتبال را قربانی نتیجه می‌کنند، پدیده چنین تیمی نیست و فوتبالی تهاجمی، مالکانه و زیبا انجام می‌دهند. پدیده امسال با سرمربی جوانش این فرم بازی را ادامه داد که اتفاق خوبی است. برنامه هر دو تیم فوتبال تهاجمی است و طبیعی است که بازی پرموقعیتی را خواهیم دید. 

مربی گل‌گهر تصریح کرد: پدیده را خوب آنالیز کردیم و آقای قلعه‌نویی تدابیر تاکتیکی ویژه‌ای را درنظر گرفته‌ است. این بازی برای ما بسیار مهم است و اگر اغراق نباشد باید بگویم که این مسابقه فینال ما در لیگ است. این بازی می‌تواند به ما کمک کند تا جایگاه و موقعیت‌مان را در جدول تثبیت کنیم. بازیکنان ما با تمام وجود این موضوع را درک کرده و می‌دانند که با تثبیت جایگاه‌مان در جدول، فرصت یک ماهه خوبی خواهیم داشت تا دوباره شروع قوی داشته باشیم. به همین دلیل با تمام تمرکز و انرژی سعی خواهیم کرد که بازی فردا را با موفقیت پشت سر بگذاریم. امیدواریم فارغ از نتیجه دیداری جذاب برای تماشاگران باشد.

الهویی گفت: خداراشکر با تلاش کادر پزشکی و بدنسازی‌ تیم‌مان مصدوم و بازیکنی که خارج از فرم باشد نداریم. فقط سعید صادقی به دلیل محرومیت غایب است و همه بازیکنان در اختیار سرمربی تیم هستند تا با توجه به تدابیر تاکتیکی‌شان برای بازی فردا بازیکنان مدنظرشان را انتخاب کنند. 

 

گل گهر سیرجان سعید الهویی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان و پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر