کد خبر: 1078881 A

مربی پدیده گفت: بازی در زمین خودمان است و می‌توانیم از میزبانی‌مان استفاده کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پدیده مشهد مقابل گل گهر سیرجان در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی سختی داریم. گل‌گهر هفته گذشته بازی خوبی انجام داد و برابر حریفش پیروز شد، اما ما به دلیل تعطیلات بازی خوبی مقابل آلومینیوم اراک انجام ندادیم و روی اشتباه گل خوردیم. در دیدار فردا تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی کامل به هدف‌مان برسیم. بازی در زمین خودمان است و می‌توانیم از میزبانی‌مان استفاده کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

وی افزود: گل‌گهر تیم دست و پا بسته‌ای نیست و با امیر قلعه‌نویی نتایج حوبی گرفته است. می‌توانیم برنده بازی باشیم، به شرطی که شرایط بازیکنان خوب باشد و شانس فوتبالی داشته باشیم. داشتن جایگاه خوب در جدول برای ما مهم است و با پیروزی فردا می‌توانیم وضعیت بهتری پیدا کنیم. همه بازیکنان را در اختیار داریم. محرومیت امین قاسمی‌نژاد هفته گذشته‌ به پایان رسیده و در این دیدار حضور خواهد داشت. اگر پشتکار داشته باشیم، می‌توانیم سه امتیاز را کسب کنیم. 

مربی تیم فوتبال پدیده مشهد خاطرنشان کرد: جا دارد از هواداران تشکر کنم که حمایت کردند. هفته گذشته نتیجه نگرفتیم و امیدوارم با حمایت آنها فردا برابر گل‌گهر نتیجه بگیریم. از شهردار محترم و رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی تشکر می‌کنم که با حضورشان در محل تمرین به ما روحیه دادند.

 

محمد نوازی پدیده لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان و پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر