کد خبر: 1078869 A

حساسیت بازی‌های لیگ دسته دوم طی هفته‌های اخیر باعث اتفاقات عجیبی شده که آخرین مورد آن مربوط به درگیری در حاشیه دیدار شهرداری همدان و ایرانجوان بوشهر است.

به گزارش ایلنا، دیدارهای لیگ دسته خصوصا در گروه اول با حساسیت زیادی دنبال می‌شود و تیم‌های با اختلاف امتیازی کمی نسبت به یکدیگر در سودای دستیابی به مجوز صعود و فرار از منطقه خطر هستند.

اما اتفاق عجیب در حاشیه دیدار جنجالی شهرداری همدان و ایرانجوان بوشهر رقم خورد. آنها با گلی که محمد بیرانوند وارد دروازه ایرانجوان کرده بود به این هدف خود نزدیک شده بود اما ناگهان همه چیز متفاوت شد و جنوبی‌ها در نمایشی جالب توجه که پایان‌بخش آن هم گل دیدنی دروازه‌بان این تیم بود، موفق شدند از سد حریف خود بگذرند.

با این حال زمانی که بازی با تساوی دو – یک دو به سود ایرانجوان بوشهر پیش می‌رفت، داور با اعلام یک ضربه پنالتی به ضرر ایرانجوان وارد جنجال بزرگی شد. ایرانجوانی‌ها که با ذهنیت نگرانی بابت عملکرد داوری وارد این بازی شده بودند و کادرفنی و بازیکنان این تیم نیز پیش از حضور در همدان خواهان نظارت بیشتر کمیته داوران شده بودند، خود را برابر یک پنالتی مشکوک می‌دیدند. اتفاقی که باعث شد جرقه جنجال شکل گیرد و یکی از بازیکنان ایرانجوان با زدن داور و پرتاب او روی زمین جنجال را شدت بخشید. 

جواد نصراللهی، داور این بازی بعد از اینکه از روی زمین بلند شد، بلافاصله بازیکن خاطی را با کارت قرمز خود مواجه کرد. این در حالی بود که برای لحظاتی بازی کاملا از دست او خارج شد و بازیکنان هر کدام در منطقه جریمه به نحوی با یکدیگر درگیر بودند. سرمربی ایرانجوان نیز در منطقه فنی با فریادهای خود مبنی بر اشتباه داوری و انتقاد از عملکرد نصراللهی و اشاره به این موضوع که همدانی‌ها در دیدارهای قبلی نیز از اشتباهات داوری برای صدرنشینی بی‌بهره نبودند، اعتراض خود را به نمایش می‌گذاشت و در نهایت نیز بازیکن خاطی و اخراجی از زمین مسابقه خارج شد.

بعد از اینکه جو آرام شد، بازیکن شهرداری همدان برای زدن پنالتی پشت توپ قرار گرفت که البته این ضربه راهی به گل نیافت تا بار دیگر بازی برای لحظاتی متشنج شود و بازیکنان ایرانجوان با اشاره به اینکه عدالت اجرا شده، گرد داور جمع شدند.

ایرانجوانی‌ها البته قصد دارند با ارائه مستنداتی نسبت به عملکرد داوری و اشتباهات این بازی، اعتراض خود را به کمیته داوران و انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه دهند و خواهان توجه و بررسی بیشتر نسبت به اتفاقات رقم خورده در دیدارهای تیم شهرداری همدان دارند. البته باید دید نظر کمیته داوران و انضباطی در خصوص بازیکن خاطی ایرانجوان نیز که در این بازی با داور درگیر شده بود، چه خواهد بود.

photo_۲۰۲۱-۰۵-۱۹_۱۷-۱۱-۴۸

photo_۲۰۲۱-۰۵-۱۹_۱۷-۱۱-۴۹

دارو لیگ دسته دوم شهرداری همدان ایرانجوان بوشهر کتک زدن داور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر