کد خبر: 1078702 A

رئیس کمیته مربیان فدراسیون ووشو از برگزاری دوره مربیگری حرفه‌ای و پیشرفته براى نخستین بار در کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، توحید اسدیان رئیس کمیته مربیان فدراسیون ووشو در گفت‌وگویی درخصوص برگزاری دوره مربیگری حرفه‌ای ووشو اظهار داشت: برای نخستین بار قرار است دوره مربیگری حرفه‌ای را در فدراسیون برگزار کنیم.

این دوره هر ساله فقط یک بار برگزار خواهد شد و تمامی مربیانی که قصد فعالیت در لیگ‎های ووشو و تیم هاى منتخب استانى را دارند، برای ادامه فعالیت‌شان در نیمه دوم سال ١٤٠١ و ابتداى ١٤٠٢ باید حتماً مدرک مربیگری حرفه‌اى فدراسیون را داشته باشند.

وی ادامه داد: برگزاری این دوره در راستای بروزرسانی و همگام بودن مربیان ووشوی ایران با مربیان مورد تایید فدراسیون جهانی و در مجموع مربیگری IWUF خواهد بود.

رئیس کمیته مربیان فدراسیون ووشو عنوان کرد: فدراسیون در نظر دارد با برگزاری این دوره‌ها باعث ارتقای سطح فنی مربیگری ووشو در کشور شود. ظرفیت این دوره محدود بوده و به صورت حضورى زیر نظر برترین مدرسین کشور در دو بخش تئورى و عملى برگزار خواهد شد.

اسدیان گفت: طبق برنامه ریزى هاى انجام شده در صورت ثبات در شرایط شیوع بیمارى کرونا دوره آقایان در خردادماه و دوره بانوان در مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

ورزشی ووشو توحید اسدیان‌ فدراسیون ووشو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر