کد خبر: 1078647 A

به نظر می‌رسد آبی‌واناری‌ها در صورت پیشنهادی مناسب برای مهاجم فرانسوی خود، وی را به فروش برسانند.

به گزارش ایلنا، فابریتزیو رومانو در گزارشی در خصوص وضعیت آنتوان گریزمان نوشت، بعد از درخشش در پیراهن اتلتیکومادرید، دو فصل پیش با مبلغی گزاف به بارسلونا پیوست و انتظار می رفت در کنار مسی تبدیل به ستاره جدید آبی و اناری ها شود.

با این وجود، ستاره فرانسوی نتوانست انتظارات را در بارسلونا برآورده کند و در این فصل از مسابقات نیز در بسیاری از مسابقات نیمکت نشین بوده است. همین موضوع باعث شده است که شایعاتی مبنی بر آینده این بازیکن در نیوکمپ به وجود بیاید و بسیاری معتقدند شاید گریزمان یک بار دیگر به اتلتیکومادرید برگردد.

با این وجود مدیرعامل باشگاه اتلتیکو اعلام کرده است که اگر چه دوست دارد گریزمان را برگرداند اما بعید می داند باشگاه بارسلونا علاقه ای به فروش این بازیکن داشته باشد. او در این باره گفت: "دوست دارم آنتوان را برگردانم اما به نظرم بارسا برنامه ای برای فروش او نداشته باشد."

با این وجود به نظر می رسد موضع باشگاه بارسلونا متفاوت با صحبت های مدیر عامل اتلتیکومادرید باشد. بارسلونا مبلغ زیادی برای خرید گریزمان پرداخت کرده و پول زیادی نیز به عنوان دستمزد به او پرداخت می کند و با وجود شیوع کرونا و بحران های مالی باشگاه های فوتبال، دوست ندارد بازیکن گرانقیمت او روی نیمکت بنشیند.

به همین خاطر بنا به ادعای رومانو، سران بارسلونا در صورت گرفتن پیشنهادی مناسب مشکلی برای فروش این بازیکن ندارند چرا که هم می توانند با پول فروش گریزمان در بازار نقل و انتقالات فعالیت داشته باشند و هم از پرداخت دستمزد سنگین او معاف می شوند.

در این میان گفته می شود شاید باشگاه متمول پاری سن ژرمن برای خرید این ستاره فرانسوی دست به کار شود اما شنیده ها حاکی از این است که با توجه به این که گریزمان اکثر دوران بازی خود را در خارج از  فرانسه سپری کرده است، پاری سن ژرمن در میان گزینه های محبوب این ستاره قرار ندارد و این بازیکن ترجیح می دهد در جایی به جز لیگ فرانسه بازی کند.

بارسلونا فوتبال اروپا لالیگا اتلتیکو مادرید نقل و انتقالات فوتبال اروپا لیگ اسپانیا لالیگا اسپانیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر