کد خبر: 1078293 A

خداداد عزیزی: افتخار میکنم که حتمی تیم شهر خود هستم.

به گزارش ایلنا، خداداد عزیزی پیشکسوت فوتبال ایران در جمع کادر فنی و بازیکنان پدیده خراسان گفت: خوشحالم که با همه مسایل ریز و درشتی که وجود دارد اما خراسان رضوی و شرق کشور یک نماینده در فوتبال کشور دارد.

وی افزود: واقعا برای خراسان رضوی داشتن یک تیم و حفظ آن ، با توجه به پتانسیلی که این استان دارد کار چندان سختی نیست. باید بگویم در طول دورانی که در مشهد حضور داشتم تا به حال سابقه نداشته است که مدیران استانی و شهری این طور از تیم های ورزشی و فوتبال حمایت کنند.

خداداد عزیزی اظهار کرد: در فوتبال خراسان رضوی که بسیاری از پیشکسوتان آن همدیگر را قبول ندارند و از یکدیگر و تیم شهرشان حمایت  نمی کنند، شهردار مشهد یا استاندار و مسئولین دیگر سر تمرین می آیند و عنوان می کنند پشت تیم شهرشان هستند. من هم با افتخار باید بگ‌ویم پشت این تیم هستم چرا که این تیم دغدغه جوانان این شهر و استان است.

 

وی افزود: مهدی رحمتی ، محمد نوازی ، علی سامره ، حسین بادامکی و نفرات دیگری که در این تیم هستند از بزرگان  و با تجربه های فوتبال کشور می باشند و همه ما دیدیم که با چه سختی به دنبال حفظ این ایم تیم و کسب نتیجه بودند و حالا نیز این وظیفه ما است که از این تیم حمایت کنیم.اینکه شهردار و استاندار و دستگاه قضایی استان به فکر تیم پدیده هستند جای خوشحالی دارد چرا که این اتفاقات در این استان اصلا سابقه نداشته است. این نشان می دهد که دغدغه ورزشی مردم و جوانان برای مسئولین استانی اهمیت دارد و امیدواریم فصل آینده با حل مشکلات تیمی قدرتمند تر از این فصل راهی مسابقات کنیم.

 

پدیده پدیده مشهد خداداد عزیزی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر