کد خبر: 1077516 A

به دنبال برگزاری نشست رییس فدراسیون و معاونین وزارت بهداشت اعضای تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال بانوان واکسینه می‌شوند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، باتوجه به در پیش بودن مسابقات تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال بانوان و لزوم واکسینه شدن آنها پیش از اعزام به رقابتها، نشست مشترک شهاب‌الدین عزیزی خادم و دکتر امین نوروزی با دکتر علیرضا رییسی و دکتر سید کامل تقوی‌نژاد در محل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

در این نشست مقرر شد با مساعدت وزیر و معاونین محترم بهداشت نسبت به واکسینه شدن اعضای تیم‌های فوتبال و فوتسال بانوان در زمانبندی مناسب اقدام شود.

شهاب‌الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال درباره این مساعدت بسیار مهم وزارت بهداشت نسبت به فوتبال ملی ایران گفت: پس از مساعدت وزارت بهداشت در واکسینه شدن بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال آقایان، با برگزاری این نشست مقرر شد اقدام مشابه جهت واکسینه کردن اعضای تیم‌های فوتبال و فوتسال بانوان در زمانبندی مناسب انجام شود.

وی با تقدیر از همکاری همه جانبه وزیر و معاونین بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ما در فدراسیون فوتبال معتقد به نگاه یکسان و لزوم ایجاد شرایط مناسب و برابر برای تیم‌‌های ملی در همه رده‌ها هستیم. از اینکه وزارت بهداشت ما را در اجرای این هدف در بخش پزشکی یاری کرده، بسیار سپاسگزارم. از دکتر امین نوروزی و دکتر تقوی نژاد برای این لطف بزرگ تشکر می‌کنم که شرایطی فراهم کردند واکسینه شدن تیم ملی فوتسال و فوتبال بانوان هم در کنار تیم‌ملی فوتبال بزرگسالان برای اعزام‌هایی که در پیش داریم انجام شود.

تیم ملی ایران شهاب‌الدین عزیزی خادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر