کد خبر: 1077448 A

مسئولان باشگاه سایپا استعفای سرمربی خود در یک مصاحبه را به رسمیت نمی‌شناسند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال سایپا شب گذشته در دیدار مقابل پیکان تن به شکست 2 بر یک داد تا اوضاع این تیم در جدول همچنان در شرایط خطر باقی بماند و حالا این تیم در دیدارهای باقی مانده باید تلاش زیادی برای خروج از این وضعیت داشته باشد.

فراز کمالوند، سرمربی سایپا که روز گذشته دومین دیدار رسمی خودش را روی نیمکت این تیم انجام داد پس از این نتیجه در گفتگوی اعلام کرد از هدایت این تیم استعفا داده است. کمالوند دلیل استعفای خودش را دست‌های بیرونی که برای زمین زدن این تیم تلاش می‌کنند عنوان کرد.

یکی از مسئولان باشگاه سایپا که مایل نبود نامش فاش شود در این خصوص به خبرنگار ایلنا گفت: قرار است نشستی با فراز کمالوند داشته باشیم و در خصوص مشکلات تیم صحبت کنیم ولی در مورد مساله استعفا چنین اتفاقی رخ نداده است و آقای کمالوند به صورت کتبی یا شفاهی چیزی به ما اعلام نکرده که بخواهیم در موردش واکنشی داشته باشیم یا تصمیمی بگیریم و اینکه در گفتگو با یکی از رسانه ها این موضوع را اعلام کرده برای ما رسمیت ندارد.

وی افزود: مشکلات وجود دارد و به آقای کمالوند حق می‌دهیم ناراحت باشد و در حق سایپا اجحاف شده است ولی ایشان تازه کارش را در سایپا شروع کرده و باشگاه از ایشان قاطعانه حمایت می‌کند و مطمئنیم در بازی های باقی مانده تا پایان فصل اتفاقات بهتری رقم خواهد خورد.

سایپا لیگ برتر فوتبال فراز کمالوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر