کد خبر: 1077403 A

مدافع تیم نفت مسجد سلیمان درباره برتری برابر ماشین سازی تبریز گفت: 20 روز برای سه امتیاز این بازی تمرین کردیم و مشخص بود که بازی بسیار سختی داریم.

میثم تهیدست در گفتگو با ایلنا درخصوص برتری مقابل ماشین سازی تبریز در بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: کاملا به شرایط این بازی آگاه بودیم و 20 روز برای سه امتیاز این بازی تمرین کردیم و مشخص بود که بازی بسیار سختی داریم. نگاهی به جایگاه ماشین سازی نداشتیم و بعد از تغییر و تحولی که در کادرفنی حریف ایجاد شده بود طی دو بازی دو امتیاز به دست آورده بودند و نشان دادند که تغییراتی ایجاد شده است. 

او ادامه داد: بازی بسته بود و حریف فضای زیادی برای ایجاد موقعیت نمی‌داد که صبر کردیم و در دقیقه خیلی مهم گل زدیم که بعد از چند هفته دو پله در جدول صعود کردیم؛ امیدواریم که این روند ادامه دار باشد و جایگاهمان را بهتر کنیم.

تهیدست درباره سه کلین شیت متوالی تیم نفت به همراه محمود فکری عنوان کرد: بعد از حضور آقای فکری هنوز گلی دریافت نکردیم که این نشان می‌دهد دفاع تیمی ما بسیار خوب است و همه بچه‌ها وظیفه‌شان را به درستی انجام می‌دهند. تمام تیم با هم در دفاع و حمله شرکت می‌کنیم و هدفمان این است که با عدم دریافت گل تمرکز بالا داشته باشیم و سپس برای گلزنی اقدام کنیم.

مدافع تیم نفت درخصوص اظهارات فکری مبنی بر وجود پتانسیل بالا در تیم نفت، گفت: واقعا تیم ما بازیکنان خیلی خوب و جوانی دارد. مطمئنم که در آینده خیلی بیشتر از آنها می‌شنوید و حتی می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. بازیکنان جوان ما کیفیت‌شان را اثبات کرده‌اند و امیدوارم به اهدافی که دارند دست پیدا کنند.

میثم تهیدست درباره رقابت نزدیک تیم‌های لیگ برتری گفت: هدفمان این است که به یک جایگاه خوب در شان باشگاه و هواداران نفت دست پیدا کنیم که البته راحت نیست چرا که این جنگ بین تیم‌ها تا هفته پایانی ادامه دارد. هنوز هیچ چیز به صورت قطعی مشخص نیست چرا که در تمامی رده‌های جدول رقابت بسیار نزدیک است اما امیدواریم که شرایط را حفظ کنیم و هفته به هفته بهتر شویم.

نفت مسجد سلیمان میثم تهی‌دست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر