کد خبر: 1077156 A

رئال مادرید از همین حالا برنامه‌ریزی برای فصل آینده را آغاز کرده و فلورنتینو پرس آشکارا گفته تغییرات زیادی در راه است. این تغییرات ربطی به این ندارد که زین‌الدین زیدان در باشگاه می‌ماند یا در تابستان جدا می‌شود اگرچه رئال امیدوار است مربی فرانسوی فصل بعد هم روی نیمکت تیم باشد.

به گزارش ایلنا، رئال مادرید عملکرد چند مربی را بررسی کرده تا در صورت پایان همکاری با زیدان در مورد جانشینش تصمیم بگیرد اما تمرکز باشگاه روی تیم است، آنها می‌خواهند بازیکنان بزرگ بخرند و جوانان بااستعداد را از آکادمی به تیم اول ارتقا دهند.

 

خلاصی از چند بازیکن

ایسکو و مارسلو بازیکنانی هستند که تا تابستان سال آینده قرارداد دارند اما می‌توانند در پایان این فصل برای جدایی از رئال تلاش کنند. برای برخی شرایط مبهم است. همانطور که مارکا پیش از این گزارش داده وضعیت سرخیو راموس که کمتر از دو ماه به پایان قراردادش باقی مانده، این اواخر سخت‌تر شده و شاید کاپیتان هم بعد از 16 سال از رئال برود. ادن آزار به خاطر مصدومیت‌های متعددی که داشته نتوانسته در سطح انتظار بازی کند و بیشتر فصل را نیمکت‌نشین بوده. او ممکن است در کنار ماریانو دیاس و لوکا یوویچ در این تابستان، رئال را ترک کند.

 

ورود فوق‌ستاره‌های آزاد

پرس این اواخر در یک مصاحبه گفت: «رئال مادرید هر چند وقت یک بار به تغییراتی نیاز دارد. ما چیزهای زیادی برده‌ایم، اتفاقاتی افتاده، باید از آن عبور کنیم و دوباره هیجان را به تیم برگردانیم. من روی این کار می‌کنم و هر کار از دستم بربیاید انجام می‌دهم برای اینکه رئال مادرید جایگاه واقعی‌اش را از دست ندهد. ما در این سال مالی باید 900 میلیون یورو درآمد کسب می‌کردیم که این مبلغ به 600 میلیون کاهش یافته اما در سال 2000 هم که من آمدم، رئال وضعیت نابسامانی داشت.» پرس می‌خواهد یک فوق‌ستاره در این تابستان بیاورد و ارلینگ هالند و کیلیان امباپه هر دو برای او در پنجره نقل و انتقالات تابستانی اولویت دارند.

 

جایی برای استعدادهای جوان

ماروین پارک، میگل گوتیرس، ویکتور چاست، سرخیو آریباس و آنتونیو بلانکو همه از سوی زیدان فرصت بازی به دست آورده‌اند در فصلی که مصدومیت‌های متعدد و سختی گریبان بازیکنان اصلی تیم را گرفت. همه آنها پاسخ اعتماد زیدان را داده‌اند و رئال مادرید مایل است برای آنها فضایی ایجاد کند که بتوانند در فصل آینده جزئی از تیم اصلی باشگاه باشند.

 

آلابا و قرضی‌ها

داوید آلابا نخستین خرید این تابستان رئال مادرید بود بعد از آنکه قراردادش با بایرن‌مونیخ به پایان برسد. همه بازیکنان رئال مادرید که به تیم‌های دیگر قرض داده شده‌اند، به والده بباس برمی‌گردند به استثنای مارتین اودگارد که گویا قرار است در آرسنال بماند اما آینده دنی سبایوس، لوکا یوویچ، تاکه کوبو، خسوس وایخو، براهیم دیاس، راینیر و بورخا مایورال روشن نیست. گرت بیل هم احتمالاً بعد از حضور قرضی در تاتنهام به رئال مادرید برمی‌گردد تا سال آخر قراردادش را سپری کند.

منبع: مارکا

 

رئال مادرید زیدان فلورنتینو پرس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر