کد خبر: 1076738 A

هافبک گل گهر در مورد بازی مقابل ذوب آهن و نتایج اخیر این تیم صحبت کرد.

نوید عاشوری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص بازی مقابل ذوب آهن اظهار داشت: بازی تاکتیکی و دشواری را پشت سر گذاشتیم، ضمن اینکه ذوب آهن از سطح فوتبالی خوب و کادر فنی کاربلدی برخوردار است. نیمه اول نتوانستیم عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم اما نیمه دوم بازی را بدست گرفتیم و در دقیقه ۴۹ توانستیم دروازه حریف را باز کنیم و یک امتیاز را کسب کنیم.

وی در مورد بازی آینده این تیم مقابل پدیده هم گفت: این دیدار هم بازی سختی است و تقابل دشواری در پیش داریم اما تیم ما در شرایط خوبی قرار دارد و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و 3 امتیاز دیگر هم به دست بیاوریم.

هافبک گل گهر در مورد کار زیر نظر امیر قلعه‌نویی هم گفت: امیر قلعه‌نویی نیاز به معرفی من ندارد و ایشان یکی از پر افتخارترین و با تجربه ترین مربیان لیگ برتر هستند و کار کردن زیر نظر مربی بزرگی مثل آقای قلعه‌نویی باعث افتخار است.

هافبک گل گهر در خصوص پیش بینی قهرمان لیگ برتر  گفت: پیش بینی کردن کار سختی است و من هم در جایگاهی نیستم که در این مورد نظر بدهم ولی با توجه به جدول لیگ برتر و نتایج بدست آمده فکر می کنم پرسپولیس قهرمان لیگ برتر باشد.

 

گل گهر سیرجان نوید عاشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر