کد خبر: 1076515 A

برخلاف گفته رییس هیات مدیره تراکتور، اعضای هیأت مدیره باشگاه هنوز استعفا نداده و مشغول فعالیت هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه تراکتور این روزها درگیر حواشی زیادی است و امروز هم صحبت‌هایی به نقل از محمدرضا زنوزی مبنی بر عدم تمایل برای هزینه کردن در این تیم منتشر شده است.

بعد از ماجرای قهر و جدایی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه از تمرینات تیم، عباس الیاسی، رییس هیات مدیره باشگاه از استعفای سجاد سیاح، مدیرعامل باشگاه و اعضای هیأت مدیره خبر داد و اعلام کرد طی روزهای آتی اعضای جدید هیات مدیره معرفی خواهند شد.

با این وجود بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده و به جز سیاح که استعفای خود را به صورت شفاهی اعلام کرده و هنوز چیزی به صورت مکتوب و رسمی ارائه نداده، سایر نفرات هیات مدیره هم تا کنون استعفایی نداده و همچنان مشغول فعالیت هستند.

با وجود اعلام استعفای اعضای هیأت مدیره از سوی الیاسی، این نفرات در روزهای گذشته در باشگاه رفت و آمد داشته و فعالیت خود را مثل روزهای عادی پیگیری می‌کردند.

حالا مشخص نیست ادعای استعفا برای تحت فشار گذاشتن این افراد و یا برکناری آنها بوده و یا صرفا یک حربه رسانه‌ای بود تا فشار هواداران این تیم کاهش پیدا کند. 

باید صبر کرد و دید طبق وعده الیاسی، طی روزهای آتی شاهد تغییرات مدیریتی در تراکتور خواهیم بود و نفرات جدیدی معرفی می‌شوند یا نه.

تراکتور محمدرضا زنوزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر