کد خبر: 1076463 A

میگوئل تکسیرا خبر داد:

مربی پرتغالی سپاهان از علاقه چند باشگاه خارجی به جذب وینگر جوان این تیم خبر داد

به گزارش ایلنا، محمد محبی، پدیده دو فصل اخیر سپاهان که خیلی زود به ترکیب این تیم رسید و حتی ملی پوش شد، به دلیل شرایط سنی خوبش مورد توجه باشگاه‌های مطرح خارجی بوده و ابتدای فصل هم پیشنهادی از گرانادا داشت که از سوی سپاهان رد شد.

حالا نشریه آبولا در گفتگو با میگویل تکسیرا، مربی پرتغالی سپاهان خصوص این بازیکن در گزارشی نوشت:

محمد محبی زیر نظر تیم‌های پرتغالی نظیر براگا قرار گرفته است. بازیکنی که مورد پسند میگوئل تکسیرا، دستیار امیر قلعه نویی در سپاهان بوده و مورد تمجید این مربی پرتغالی قرار گرفته است. به عقیده تکسیرا، محبی یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران است و می‌تواند در اروپا مخصوصا در پرتغال بازی کند.

تکسیرا در خصوص محبی گفت: وضعیت محبی از سوی چند باشگاه پرتغالی و نه فقط براگا دنبال می‌شود. این بازیکن کیفیتی بالا داشته و پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارد. او بسیار سریع است و می‌تواند در هر 2 بال بازی کند.

او ادامه داد: محبی در دوئل‌ها قوی عمل می‌کند زیرا قدرت بدنی بالایی دارد و می‌تواند در بازی هوایی خوب کار کند.

آبولا نوشت محبی به تیم ملی ایران نیز تحت هدایت ویلموتس دعوت شد و توانست 2 بار نیز گلزنی کند. این بازیکن در فصل گذشته برای سپاهان در 26 بازی 6 گل به ثبت رسانید.

این روزنامه نوشت تنها تیم‌های باشگاهی در پرتغال نیز به دنبال محبی نیستند و باشگاه‌هایی مثل گرانادا اسپانیا و آ.اک یونان از پیش به دنبال این بازیکن بودند. حالا او از سوی تیم‌های ترکیه‌ای نیز مورد رصد قرار می‌گیرد.

IMG_20210515_135111_929

میگوئل تکسیرا محمد محبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر