کد خبر: 1076342 A

پدیده روز گذشته در اراک برابر آلومینیوم با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر آلومینیوم اراک در خانه موفق شد با تک گل مرتضی آقاخان پدیده مشهد را شکست دهد تا با 35 امتیاز در رتبه چهارم جدول رده‌‌بندی قرار بگیرد.

شاگردان مهدی رحمتی در این بازی درحالی در برابر آلومینیوم اراک به میدان رفتند که آخرین بازی آنها در چارچوب مسابقات لیگ برتر به 29 روز پیش یعنی 26 فروردین بازمی‌گردد در جایی که پدیده در خانه در برابر ذوب‌آهن اصفهان به تساوی یک بر یک رسیدند و شاگردان رحمتی بعد از این دیدار قریب به یک ماه در لیگ برتر به میدان نرفتند.

موضوعی که در نشست خبری بعد از این بازی وحید فاضلی مربی این تیم به آن اشاره کرده بود و یکی از علت‌های باخت این تیم را در برابر آلومینیوم را همین موضوع عنوان داشت.

در این یک ماه  درحالی که شاگردان رحمتی از شرایط مسابقات به دور بودند، با نظر کادرفنی پدیده  این تیم در تهران اردو برپا کرد تا آمادگی خود را برای حضور در مسابقات لیگ برتر با توجه به دوری از رقابت‌ها حفظ کند.

هرچند شاگردان مهدی رحمتی در این مدت در دیدارهای دوستانه به مصاف رقیبان رفتند و نتایج قابل قبولی نیز کسب کردند اما شرایط حضور در مسابقات لیگ با دیدارهای دوستانه کاملا متفاوت خواهد بود و به نظر می‌رسد باتوجه به همین موضوع، مهم‌ترین علت شکست پدیده در برابر آلومینیوم همین اتفاق بوده است.

پدیده پدیده مشهد لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس پدیده و آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر