کد خبر: 1076311 A

فرهاد و شش تایی شدن مقابل سرخ‌ها

سرمربی تیم استقلال شب گذشته ششمین شکست مقابل پرسپولیس در شهرآورد را تجربه کرد.

به گزارش ایلنا، تیم استقلال در چارچوب مسابقات هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال به مصاف پرسپولیس رفت و با نتیجه یک بر صفر با گل عیسی آل کثیر شکست خورد.

فرهاد مجیدی در قامت سرمربی برای اولین بار با هدایت استقلال مقابل سرخپوشان شکست در ورزشگاه آزادی را تجربه کرد. او در نشست خبری به مسابقه حذفی برابر ذوب آهن اشاره کرده اما ادعای نادرستی را درخصوص رویارویی با پرسپولیس مطرح کرد.

مجیدی درباره شکست برابر پرسپولیس گفت: "تمام تمرکزمان را روی جام حذفی معطوف می‌کنیم. چهارشنبه بازی مهمی در پیش داریم. شکست مقابل پرسپولیس برای من خیلی سخت است و زیاد تجربه اش نکرده بودم. در جام حذفی با تمام وجود بازی می کنیم."

سرمربی استقلال درحالی شکست برابر پرسپولیس را زیاد نمی‌داند که ادعای او نادرست است. او که سال گذشته در بازی نیمه نهایی جام حذفی موفق به شکست تیم یحیی گل محمدی شده بود، شب گذشته ششمین شکست برابر سرخپوشان را تجربه کرد.

فرهاد طی 23 سال گذشته - از اولین دربی تا به امروز - در مجموع 20 بار فضای دربی را تجربه کرده که حاصل آن کسب 5 پیروزی، 9 تساوی و 6 شکست بوده است. آخرین برتری مجیدی با لباس استقلال مقابل پرسپولیس در آذرماه سال 90 بود و او به عنوان سرمربی طلسم 9 ساله را در شهریورماه گذشته در قامت سرمربی شکسته بود. از این تعداد مسابقه، مجیدی در 16 بازی به عنوان بازیکن حضور داشته و 4 جدال را نیز تحت عنوان مربی و سرمربی روی نیمکت استقلال سپری کرده است.

فرهاد مجیدی استقلال تهران پرسپولیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر