کد خبر: 1076097 A

نشست خبری دربی دوباره جنجالی شد؛

سرمربی تیم استقلال تهران در نشست خبری حضور پیدا کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از شکست مقابل پرسپولیس تهران اظهار داشت: در مورد بازی در هر دو نیمه بهتر از پرسپولیس بودیم و فکر می‌کنم که موقعیت‌های ما خیلی بهتر بود. از موقعیت استفاده کردند و در بازی حساس همین است و هر تیمی که از موقعیت استفاده کند برنده دربی می شود.

او ادامه داد: با این حال مسئولیت باخت را به گردن می‌گیرم. بازیکنانم خوب بازی کردند اگر آن پنالتی را داور می‌گرفت شرایط عوض میشد ولی در کل خیلی بهتر بودیم و مستحق شکست نبودیم.

مجیدی سپس درخصوص کری خوانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: در مورد آقای جهرمی هم باعث تاسف است که یک وزیر مملکت اینچنین کری خوانی می‌کند. امثال همین وزیران هستند که وضعیت مملکت ما به این شکل است. یک قشری از هواداران جوان‌هایی هستند که با یک باخت برای یک هفته ناراحت یا خوشحال می‌شوند که امیدوارم که ایشان به عنوان وزیر یک مملکت هم سطح شعورشان در حد یک وزیر باشد.

مجیدی درباره اینکه پنالتی می‌توانست جریان بازی را تغییر بدهد یا خیر گفت: به هر شکل جریان بازی را عوض می‌کرد ولی در کل به غیر از پنالتی بهتر از پرسپولیس بازی کردیم و حداقل مستحق شکست نبودیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه استقلال مانند بازی گذشته موقعیت‌های مناسبی داشت اما در گلزنی ناکام بود، گفت: واقعیت هم همین است که من باید مشکل تیمم را پیدا کنم و بعد از آسیا تمرکز لازم را نداریم اما آنها از موقعیت استفاده کردند و گلزنی کردند.

او در پاسخ به اینکه دلیل عصبانیت استقلالی‌ها چه بود، گفت: من عصبانیتی ندیدم.

مجیدی درباره دلیل بازی ندادن به مرادی همچنین گفت: بابک مرادی روز قبل از بازی با ذوب آهن از ناحیه دوقلوی پا دچار کشیدگی شد و نتوانستیم بازی کنیم. دو سه روزی با تیم تمرین کردند اما صدر در صد آماده نبودند.

سرمربی استقلال درباره بازی جام حذفی مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: تمام تمرکز و نیروی مان را برای جام حذفی می‌گذاریم. بازی حساسی داریم و شکست برای پرسپولیس برای من به شخصه سخت است و خیلی آن را تجربه نکرده بودم اما جام حذفی را جدی می‌گیریم و برای برد به میدان میرویم.

فرهاد مجیدی درباره پرخطا و عصبانی بودن بازیکنانش همینطور گفت: وقتی شرایط بازی به نفع ما بود و توپ و زمین را در اختیار داشتیم که برخلاف جریان بازی گل خوردیم تمرکز را از دست دادیم و شاید به همین خاطر است.

فرهاد مجیدی لیگ برتر فوتبال استقلال تهران نشست خبری پرسپولیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر