کد خبر: 1075850 A

مربی تیم پدیده در مورد تقابل با آلومینیوم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: بعد از تعطیلاتی که حدود یکماه می‌شود بازی سختی مقابل آلومینیوم داریم. بعد از بازی با ذوب‌آهن بازی دیگری نداشتیم. بازیکنان را در شرایط رقابت‌ها نگه داشتن در تعطیلات وسط فصل سخت است.

وی افزود: تیم آلومینیوم  هم شرایط ما را دارد و هفته پیش بازی کرد. ما تا این هفته بازی نداشتیم و فکر می‌کنم نسبت به بازی که در مشهد در بازی رفت داشتیم شرایط بهتری داریم؛ هرچند تیم اراک هم با تعویض سرمربی شرایطش تغییر کرده است.

مربی تیم فوتبال پدیده خراسان بیان کرد: کادر فنی آنالیزی خوبی نسبت به تیم آلومینیوم داشته است. بازیکنان‌مان قطعاً بازی خوبی را فردا به نمایش خواهند گذاشت. کاپیتان تیم‌مان امین قاسمی‌نژاد را در اختیار نداریم. با این حال بازیکنانی در اختیار داریم که می‌توانند جایگزین خوبی باشند.

نوازی گفت: گمان می‌کنم که فردا با شرایطی که دو تیم به ویژه تیم ما دارند بازی خوبی در زمین اراک به نمایش بگذاریم و درنهایت هم با دست پر از زمین و شهر اراک خارج شویم.

وی درباره محرومان تیمش مقابل آلومینیوم خاطرنشان کرد: دو سه بازیکن خود را به دلیل کرونا در اختیار نداریم. با این حال، شرایط تیم‌مان خوب بوده و بازیکنان با انگیزه به میدان خواهند رفت. هر تیمی فردا بتواند از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کند پیروز میدان خواهد بود.

لیگ برتر فوتبال محمد نوازی پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر