کد خبر: 1075632 A

هافبک استقلال ابراز امیدواری کرد آبی‌ها دربی را با برد پست سر بگذارند.

به گزارش ایلنا، سعید مهری در حاشیه تمرین امروز استقلال درخصوص بازی دربی گفت: دربی بازی حساسی است که شرایط خاص خود را دارد. من اولین دربی‌ام را تجربه خواهم کرد که از این اتفاق احساس خیلی خوبی دارم و ان‌شاالله بتوانیم نتیجه بگیریم.

تاثیر شکست مقابل ذوب آهن: دربی شرایط خاص خود را دارد و با تمام بازی‌ها متفاوت است. ما فقط به دنبال کسب پیروزی هستیم و امیدواریم به برتری برسیم.

آمادگی برای دربی: ۱۰۰ درصد آمادگی و اعتماد به نفس دارم و اگر کادر فنی صلاح بدانند، در خدمت تیم هستم. اینکه از ابتدا بازی کنم یا نه، نظر کادر فنی است. بازی‌های ما را در آسیا دیدید که چطور کار کردیم و ۱۴ گل زدیم. تیم خیلی هجومی و خوبی داشتیم و ان‌شاالله بتوانیم در دربی نتیجه خوبی بگیریم.

امید به قهرمانی: هنوز ۱۰ هفته از لیگ برتر مانده و امیدوار هستیم روند پیروزی‌هایمان را از این هفته آغاز کنیم.

دلایل شکست مقابل ذوب آهن: از نظر تاکتیکی مشکلی خاصی نداشتیم و همان تیمی بودیم که در آسیا بازی کردیم. البته خستگی تورنمنت طبیعی بود، خیلی زود گل خوردیم و نتوانستیم به بازی برگردیم.

جدایی کمالوند: بالاخره آقا فراز مربی بزرگی است، اما این رفت و آمدها به ما مربوط نیست و این مورد را باید کادر فنی تیم بگویند. آقا فراز ۲۰ سال مربی بودند و نقش فنی مهمی در تیم داشتند، اما این رفت و آمدها ارتباطی به ما ندارد. وظیفه ما تمرین و بازی است.

دربی فرهاد مجیدی استقلال تهران سعید مهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر