کد خبر: 1074890 A

ستاره آرژانتینی تیم اینتر میلان تایید کرد این تیم را ترک نمی‌کند و خواستار تمدید قرارداد است.

به گزارش ایلنا، لوتارو مارتینز، مهاجم جوان اینترمیلان یکی از ستاره‌های آرژانتینی است که از تابستان گذشته شایعات زیادی پیرامون حضورش در دو باشگاه پرطرفدار لالیگا یعنی رئال مادرید و بارسلونا مطرح شد.

مارتینز در گفتگوی جدیدش با نشریه لیبرو اعلام کرد حتی اگر آنتونیو کونته اینتر میلان را ترک کند او خواستار ادامه همکاری با نراتزوری است.

مهاجم آرژانتینی که اخیرا قهرمانی در سری آ را با اینتر تجربه کرده در مصاحبه با لیبرو درخصوص شایعات پیوستن به بارسلونا گفت: احتمال قوی ای برای انجام این انتقال وجود داشت. فصل گذشته به دلیل شرایط کرونایی حاکم، فصل را دیرتر به پایان رساندیم و تصمیم گرفتم که در اینجا بمانم. و این را باید بگویم که خوشبختانه تصمیم درستی بود. در مورد این انتقال با مسی (در تیم ملی آرژانتین) هم صحبت کردم اما او هرگز برای انتقال من اصراری نداشت. اما من به او گفتم که " می‌توانی به اینتر بیایی". اما چنین چیزی امکان پذیر نبود.

رئال مادرید: به من اعتماد کنید، چیزی وجود نداشت. من از این لحظات لذت می‌برم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنم.

تمدید قرارداد: نمی‌دانم که الان زمان مناسبی برای صحبت درمورد آن است یا خیر اما دو طرف درحال کار بر روی قرارداد هستیم. توافق ها حاصل خواهند شد. من آرام هستم. من اینجا خوشحال هستم و می‌خواهم که جزئی از این پروژه باشم.

انتخاب اینتر: پیش از پیوستن به اینتر، اتلتیکومادرید و دورتموند نیز مرا می‌خواستند. اما یک روز با آسیلیو، میلیتو و زانتی صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم که میلان، انتخاب مناسبتری است. شهری درست در زمانی درست. انتخاب اشتباهی نبود، از روز اول همه چیز را دوست داشتم، باشگاه، هواداران و غیره.

ارتباط با کونته: صحبت‌های زیادی در این مورد وجود دارد. ما برای پیشرفت یکدیگر تلاش می‌کنیم. کونته حتی در تمرینات هم سعی می‌کند که بیشترین بهره و کار را از ما ببرد. او فوتبال را به شکلی خاصی زندگی می‌کند، و این باعث می‌شود که ما هم پیشرفت کنیم. همه ما امیدواریم که کونته بماند زیرا در این 2 سال ما پیشرفت خیلی زیادی کردیم. من کونته را دوست دارم، اما حتی اگر او از اینتر برود، من باز هم بازیکن اینتر خواهم بود و به کارم در اینجا ادامه خواهم داد.

اینتر اینترمیلان لوتارو مارتینز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر