کد خبر: 1073934 A

جلسه دو ساعته وبینار کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران با کالدرون و سانچز نمایندگان توسعه فوتبال فیفا در ایران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در راستای سلسله جلسات توسعه فوتبال ایران که از سوی فیفا تشکیل شده، و در روزهای قبل با کمیته‌های فنی و توسعه، جوانان و سایر کمیته‌های فدراسیون فوتبال برگزار شده بود در همین راستا نیز روز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در یک جلسه دو ساعته با نمایندگان فیفا وارد مذاکره شدند. در این جلسه که به صورت وبینار برگزار شد پرسش های زیادی در رابطه با نحوه برگزاری و ساختار لیگ فوتبال  ایران در رده های بزرگسالان، پایه و بانوان مورد سوال و ممیزی قرار گرفت.  در نهایت مقرر شد فرم‌های تکمیلی ارسالی از سوی مسئولین فوق‌الذکر کالدرون و سانچز ارسال و سازمان لیگ فوتبال ایران پس از تکمیل و نهایی شدن فرم ها آنها را برای نمایندگان توسعه فوتبال فیفا ارسال کند.

همچنین سهیل مهدی در رابطه با این وبینار اظهار داشت: در این جلسه نکات بسیار سودمند و قابل توجهی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که می‌تواند در جهت ارتقای کیفیت مسابقات و رفع نقاط ضعف فوتبال کشور بسیار مفید باشد.

فدراسیون فوتبال سهیل مهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر