کد خبر: 1073654 A

مدافع ایرانی الریان قطر در مورد دیدار با الدحیل در نیمه نهایی جام امیر صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، دیدارهای نیمه نهایی جام امیر قطر از امشب با بازی السد و العربی آغاز می شود اما در دومین دیدار این مرحله، فردا شب و در استادیوم جاسم بن حمد، الریان به مصاف الدحیل می رود. شجاع خلیل زاده مدافع ایرانی الریان در نشست خبری پیش از این بازی گفت که به دنبال قهرمانی در این تورنمنت هستند.

خلیل زاده در این کنفرانس خبری به سختی و اهمیت دیدار مقابل الدحیل اعتراف کرد و گفت: این مسابقه برای هر دو تیم سخت خواهد بود. الدحیل یک تیم بسیار برجسته است و تعداد زیادی بازیکن با کیفیت در اختیار دارد.

وی افزود: ما باید در این بازی با صد در صد توانمان در زمین حاضر شویم. چرا که اینگونه مسابقات نیاز به کار و و توان زیادی در زمین دارد و بازیکنان باید تمام توانشان را در زمین نشان دهند.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان تمایل زیادی به پیروزی و صعود به دیدار فینال دارند گفت: ما قصد داریم فصل را به خوبی به پایان برسانیم و سعی داریم در جام امیر که برای هواداران بسیار اهمیت دارد، به قهرمانی برسیم و نتایجمان در این فصل را جبران کنیم.

او در پایان گفت: هواداران در انتظار پیروزی بر الدحیل هستند و بازیکنان نیز برای رسیدن به این امر، از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد تا به دیدار نهایی جام امیر برسند. ما برای کسب پیروزی، در برابر الدحیل می جنگیم.

انتهای پیام/
الریان قطر شجاع خلیل‌زاده الدحیل قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر