کد خبر: 1073444 A

سرمربی ماشین سازی در مورد تساوی مقابل سایپا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا اکبرپور، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری پس از تساوی 2 بر 2 تیمش در دیدار با سایپا تهران اظهار داشت: همان‌طور که دیدید، این دیدار یک بازی 6 امتیازی برای دو تیم بود.

وی افزود: مثل بازی قبل خوب شروع کردیم و موقعیت‌هایی داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم. گل هم زدیم اما بعد از گل دو سه موقعیت دیگر داشتیم که اگر این موقعیت‌ها به گل تبدیل می‌شدند، در نیمه اول بازی را تمام کرده و 3 امتیاز را می‌گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی ادامه داد: روی اشتباه، گل‌هایی دریافت می‌کنیم که خوردن چنین گل هایی در لیگ برتر به نوعی هنر است. این گل ها نباید دریافت شود، توپ های ساده ای که به راحتی وارد دروازه مان می شود. با این حال من از بچه هایم راضی هستم که با تمام وجود بازی کردند. ان‌شاءالله برای بازی بعدی آماده می شویم و امیدوارم در آن بازی موفق باشیم.

اکبرپوردر خصوص اینکه چه برنامه ای برای تقویت تیمش دارد، خاطرنشان کرد: داشته های ما همین ها هستند و نمی توانیم بازیکن جدید بیاوریم. از روزی هم که به تیم آمده ایم، همین نفرات حضور داشتند و سعی کردیم همین بازیکنان را ارتقا دهیم تا بتوانند بیشتر گلزنی کنند.

وی ادامه داد: واقعیت این است که دستمان خالی است. باید تیم از اول خوب بسته می شد، در این صورت شرایط به گونه دیگری می بود. در این تیمی هم که وجود دارد، بچه ها با تمام وجود بازی می کنند و هر چه در توان دارند، می گذارند. این طور نیست که بچه ها کم کاری کنند، اما توان تیممان همین است.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی با اشاره به تمرینات تیمش اظهار داشت: سعی می کنیم با تمریناتی که انجام می دهیم، بازیکنان را از نظر جسمی رو به راه کنیم. از روزی که آمده ایم فرصت زیادی هم نداشتیم. باید کم کم بسازیم و شرایط را درست کنیم چون نمی توانیم بازیکن جدیدی آورده و مشکل گلزنی را رفع کنیم.

اکبرپور در پایان گفت: باید با این نفراتی که داریم تا پایان فصل کار کنیم. ان‌شاءالله بچه ها به این خودباوری برسند که می توانند. این بچه ها می توانند اما چون خیلی از آنها تجربه ندارند، باور نمی کنند که می توانند از بازیکن حریف عبور کرده و گل بزنند. همانطور که دیدید، یک توپمان هم به تیرک دروازه برخورد کرد که اگر وارد دروازه می شد، شرایط تغییر می کرد.

ماشین سازی اکبرپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر