کد خبر: 1073440 A

مربی گل گهر نسبت به حواشی دیدار با فولاد واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، سعید الهویی در نشست خبری پس از دیدار گل گهر و فولاد خوزستان گفت: به تیم فولاد خوزستان تبریک می‌گویم. بازی خیلی خوبی بود. نیمه اول فوتبال خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم اما نیمه دوم بازی یک طرفه بود و شرایط خاص خودش را داشت. از تیم داوری گله مند هستیم. اجازه دادند بازی به این سمت برود که نیمی از وقت نیمه دوم را تلف کنند و فوتبال در جریان نباشد.

وی تصریح کرد: خیلی خوشحالیم که تیم گل گهر سیرجان در سال دوم حضورش در لیگ برتر به جایی رسیده که در خانه تیم پر سابقه، پر مهره و پر هزینه فولاد خوزستان با آن همه سبقه قهرمانی در لیگ برتر، نیمه دوم کاری کردیم که از روی زمین و نیمکت و سکو بر سر بازیکنان فریاد می زدند که روی زمین بیفت تا وقت بازی تلف شود و بازی را از جریان بیندازند. 

الهویی گفت: این تیم یک زمانی به تیم ملی بازیکن می داد و باعث صعود تیم ملی به جام جهانی شد. خیلی خوشحالیم که چنین کیفیتی را گل گهر سیرجان در زمین حریف ارائه کرده است. به آینده مان امیدواریم. چیزی باید نگران کننده باشد که برای کسب امتیاز دست به هر کاری بزنیم. خیلی خوشحالیم که برای کسب امیتاز از اصول خودمان دور نمی شویم و نماینده خوبی برای سیرجان هستیم.

 

گل گهر سیرجان سعید الهویی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر