کد خبر: 1072889 A

مدیرعامل فولاد مبارکه تصریح کرد:

مدیرعامل فولاد مبارکه به تمجید از عملکرد باشگاه سپاهان پرداخت.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دیدار با اعضای هیئت‌ مدیرۀ باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان که با حضور تعدادی از معاونین و مدیران صورت گرفت با تاکید براینکه باشگاه باید الگویی برای حرفه ای شدن سایر باشگاها  و رشته های ورزشی  کشور باشد ، افزود: باید با برنامه ریزیهای مختلف و برگزاری همایشهای علمی به سمت باشگاه داری حرفه ای برویم و باشگاه این رسالت را در کنار کارهای دیگر برعهده دارد که در جامعۀ ورزشی این موضوع را نهادینه کرده و باید الگویی برای حرفه ای شدن برای دیگرباشگاهها و رشته های ورزشی باشد.

مهندس حمیدرضا عظیمیان افزود: توجه و حمایت از رشته هایی که مخاطب بیشتری دارد باید در اولویت برنامه های این باشگاه قرار بگیرد و برنامه ریزیهای لازم در این زمینه انجام شود.

وی با بیان اینکه شرکت فولاد مبارکه در راستای مسئولیت اجتماعی خود از  باشگاه سپاهان حمایت خواهد کرد ، تصریح کرد : توجه به استعدادهای درخشان و ورزش بانوان و برنامه ریزی برای ورزش جوانان و استفاده از ظرفیت آنان با رویکرد امیدبخشی به جامعه مورد تاکید است.

مدیرعامل فولاد مبارکه ورزشگاه نقش جهان را آورده مهم و بزرگ برای اصفهان و ایران عنوان و تاکید کرد: با توجه به اهمیت ورزشگاه باید نواقص آن جهت میزبانی شایسته مسابقات آسیایی و جهانی بزودی بر طرف گردد.

عظیمیان با اشاره به فعالیت ۹۰ تیم ورزشی این باشگاه در گروههای سنی مختلف و در صدر جدول بودن تیم فوتبال سپاهان در بازیهای لیگ برتر کشور، گفت: باشگاه سپاهان به واسطه درآمدهایی که بدست می آورد باید حمایت از رشته های پایه و استعدادهای درخشان را مد نظر نظر قرار دهد.

وی ضمن قدردانی از فعالیتهای ورزشی رشته های مختلف این باشگاه بویژه رشته فوتبال و تلاش هئیت مدیره و حمایت هواداران گفت: یکی از بخش‌هایی که می‌تواند نشاط و شادابی را به جامعه تزریق کند ورزش است و باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان با عملکرد خود به این مهم دست یافته است.

 

باشگاه سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر