کد خبر: 1072408 A

خبر سند خوردن مالکیت ساختمان فدراسیون فوتبال به نام شستا تایید شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فدراسیون فوتبال چند ماهی است که بابت بدهی دو میلیون یورویی به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی که با نام اختصاری شستا شناخته می‌شود درگیر مسائل حقوقی و قضایی است و پس از اینکه چند ماه قبل مسئول این موسسه به همراه نماینده قانون این محل را پلمپ کرد، حالا خبر رسیده که ساختمان فدراسیون فوتبال به طور کامل بابت این بدهی به نام شستا سند خورده و این موسسه مالک ساختمان مذکور است. 

اگر چه مسئولان فدراسیون فوتبال واکنش روشنی به این خبر نداشتند ولی ساعاتی پیش سند این مالکیت به صورت تک برگ رسانه‌ای شد تا مشخص شود خبر منتشر شده صحت داشته است. 

در این میان خبری مبنی بر انتقال مالکیت سه دانگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس به شستا برای مابقی بدهی فدراسیون فوتبال هم منتشر شد که مسئولان باشگاه پرسپولیس در نشست خبری امروز اعلام کردند مدرکی دال بر این موضوع به دستشان نرسیده و تاکید داشتند مالکیت ساختمان در اختیار باشگاه است و جزو اموال فدراسیون فوتبال محسوب نمی‌شود.

با توجه به اینکه شستا تنها سند مالکیت ساختمان فدراسیون فوتبال را رسانه‌ای کرده و سندی دال بر انتقال مالکیت نیمی از ساختمان باشگاه پرسپولیس ارائه نداده همچنان صحت و سقم این خبر در حاله ای از ابهام است. 

حال با توجه به انتقال مالکیت ساختمان فدراسیون فوتبال به شستا، فدراسیون تازه کار عزیزی خادم با یک چالش جدی و جدید روبرو شده و باید دید چطور با آن مواجه خواهد شد. 

مسئولان شستا امروز در صحبت‌هایشان اعلام کردند قصد ندارند فدراسیون را مجبور به تخلیه این محل کنند و در صورت پرداخت اجاره بها می‌توانند در این محل ادامه فعالیت دهند.

فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر