کد خبر: 1072196 A

واکنش شستا به سند زدن ساختمان باشگاه پرسپولیس:

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اعلام کرد مشکلی با باشگاه پرسپولیس ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ماجرای بدهی فدراسیون فوتبال به شستا و طرح دعوا علیه این فدراسیون که در ماه‌های پایانی سال 99 شروع شد و به پلمپ ساختمان فدراسیون فوتبال هم کشید، در نهایت منجر به سند خوردن ساختمان فدراسیون به نام این موسسه شد و در خبرها عنوان شد سه دنگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس که آن هم جزو اموال فدراسیون فوتبال است شامل چنین وضعیتی شده است.

مهدی اسماعیلی، مدیر امور حقوقی و قراردادهای شستا در این خصوص اظهار داشت: شستا هیچ گونه مطالبه و تبعا دعوایی علیه باشگاه پرسپولیس نداشته است. طرح دعوا مطالبه مبلغ دو میلیون یورو در مراجع قضایی علیه فدراسیون فوتبال صورت گرفته و شستا هیچ گونه مطالبه و تبعا دعوایی علیه باشگاه پرسپولیس نداشته است.

وی افزود: از این رو بدیهی است رای صادره نیز مبنی بر محکومیت فدراسیون به پرداخت مبلغ دو میلیون یورو بانضمام خسارت صادر شده است، و اقدامات اجرایی علیه محکوم علیه یعنی فدراسیون فوتبال دنبال شده است و شبهات مطرح شده وجاهت قانونی ندارد.

بدین ترتیب و طبق صحبت‌های مطرح شده مشخص نیست که تکلیف ساختمان باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد و به نظر می‌رسد این مشکل برطرف خواهد شد.

پرسپولیس فدراسیون فوتبال شستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر