کد خبر: 1071967 A

مدافع راست ذوب آهن در مورد شرایط این روزهای خودش و تیمش و رمز و راز گل کردن ضربات ایستگاهی صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فرشاد محمدی مهر در هفته های اخیر می‌توان گفت تاثیرگذارترین بازیکن تیمش بوده و با گل کردن ضربات ایستگاهی در نتایج گاندوها تاثیر مثبتی ایفا کرده است. او در گفتگو با ایلنا از تقابل با استقلال که در آن محروم است و همچنین برنامه ریزی مسابقات و در نهایت تیم ملی صحبت کرد.

* شرایط این روزهای ذوب آهن چطور است؟

شرایط تیم ما خوب بود ولی این وقفه طولانی مدت که در مسابقات ایجاد شد به تیم ما ضربه زده و کارمان را خیلی سخت کرده است. حدود سه هفته تعطیل بودیم و حالا بازی استقلال هم به تعویق افتاد و بعد از این بازی هم دوباره وقفه ایجاد خواهد شد و در این شرایط نمی‌دانم باید چکار کنیم. تیم ما موقعیت حساس و شرایط سختی دارد و پشت سر هم با تیم‌هایی بازی داریم که در آسیا حضور داشتند و در شرایط بازی هستند و سختی کار ما دو چندان می‌شود. 

 

* بد موقعی هم به تعطیلات خوردید.

بله دقیقا. تیم ما تازه به خاطر نتایج اخیر شرایط خوبی پیدا کرده بود که این وقفه ایجاد شد و در این مدت باید به سختی با تمرینات و اردو و بازی تدارکاتی خودمان را سرپا نگه داریم ولی این گفتنش راحت است. 

 

* در مورد نتایج نیم فصل دوم صحبت کن. انگار تغییرات تاثیر مثبتی روی تیم داشت. 

بله خدا را شکر با آمدن آقای حسینی شرایط تیم تغییر کرده و نتایج خوبی هم توانستیم بگیریم‌ و تا حدی از آن فشار و استرس خارج شدیم. ما در نیم فصل اول هم خوب بازی می‌کردیم ولی مشکلات زیادی مثل اشتباهات داوری و در مقطعی کرونا و بدشانسی‌های پیاپی باعث شد نتوانیم نتایج لازم را بگیریم ولی خدا را شکر در نیم فصل دوم شرایط بهتر شده است. 

 

* آمار فوق العاده ای در گل کردن ضربه ایستگاهی داری و بعد از سال‌ها در لیگ یک ایستگاهی زن خوب وجود دارد. 

من روی ضربات ایستگاهی زیاد تمرین می‌کنم ولی راستش را بخواهید گل شدن اینگونه ضربات کمی هم به شانس برمی‌گردد. من پیش از این هم ضربات خوبی می‌زدم ولی کل نمی‌شد و حالا ضرباتم چند وقت است گل می‌شود و از این بابت خدا را شکر می‌کنم که توانستم برای تیم مفید باشم. 

 

* در این ضربات الگوی خاصی داری؟

نه اصلا این مسائل مطرح نیست و فقط تمرین و تا حدی خوش شانسی است. اینکه می‌گویند مثل فلان بازیکن ضربه می‌زنی را قبول ندارم یا اینکه مثلاً من را با روبرتو کارلوس یا کریستیانو رونالدو مقایسه می‌کنند ولی اصلا من کجا و او کجا و این مدل مقایسه‌ها جالب نیست و اعتقادی به آن ندارم و فقط خوشحالم که برای تیم مفید واقع شدم.

 

* این بازی را محروم هستی. دوست داشتی مقابل استقلال هم بازی کنی و ایستگاهی گل بزنی؟

بله خیلی دلم می‌خواست در این بازی باشم. از این جهت که بخواهم ایستگاهی گل بزنم نمی‌گویم، دوست داشتم باشم و به تیم کمک کنم چرا که بازی خیلی سخت و مهمی داریم و حقمان پیروزی است و امیدوارم بچه ها با دست پر از زمین خارج شوند. 

 

* چه آینده ای برای ذوب آهن متصور هستی؟

امسال واقعا بدشانس بودیم و نتایج هیچ سنخیتی با عملکرد تیم نداشته است و لیاقتمان چنین جایگاهی در جدول نیست. کار سختی داریم ولی امیدوارم خودمان را تا حد ممکن بالا بکشیم و بهترین رتبه‌ای که می‌توانیم را در پایان فصل کسب کنیم. 

 

* و سوال آخر. به تیم ملی فکر می‌کنی؟

کار سختی است و در پست دفاع راست یک جورهایی ترافیک بازیکن مطرح داریم. از طرفی مربیان هم معمولا به جایگاه تیم نگاه می‌کنند و بازیکنان تیم‌های رتبه‌های پایین جدول را به سختی دعوت می‌کنند و از این جهت کار سختی دارم ولی نا امید نیستم و تلاش خودم را به کار می‌گیرم.

 

استقلال تهران ذوب آهن اصفهان فرشاد محمدی مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر