کد خبر: 1071660 A

مسئول مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتسال اعلام کرد که هر 4 تیم حاضر در هفته اول دور نهایی لیگ برتر تست کرونا داده و بازیها در صحت کامل از لحاظ سلامتی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، پس از تخلف یک تیم لیگ برتری فوتسال بانوان در ارائه تست کرونای یکی از بازیکنانش با شیرین نصیری، مسئول کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ در این خصوص به گفتگو پرداختیم. وی در این باره گفت: هر 4 تیم، یک روز قبل از شروع مسابقات هفته اول دور نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان تست کرونا داده و رقابتها در صحت کامل از لحاظ سلامتی و انجام تست کرونا برگزار شد.

وی در خصوص اینکه یکی از تیم‌های حاضر در مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان با استفاده از فتوشاپ در جواب تست آخر بازیکنان خود دست برده و با  به‌ روز کردن تاریخ، جواب تست کرونا را  برای سازمان لیگ ارسال کرده و در زمین مسابقه حاضر شده بود، در ادامه بیان کرد: یکی از تیم‌ها 4 یا 5 روز قبل از شروع مسابقه، جواب تست های کرونای خود را ارسال کرد که  مغایرتی در تست ها وجود داشت و از آن تیم خواستیم مجددا تست دهند تا اجازه بازی برایشان صادر شود که تیم مورد نظر نیز اقدام به انجام تست دوباره کرد و هر 2 دیدار در هفته اول دور نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان برگزار شد.

نصیری در پایان در خصوص تخلفی که از سوی تیم خاطی صورت گرفته گفت: بررسی های لازم در این زمینه در حال انجام است و پس از تکمیل مدارک، مواردی که مغایرت دارد را به مراجع ذیصلاح ارسال خواهیم کرد.

 

فوتسال بانوان کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر