کد خبر: 1071595 A

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: با اسکوچیچ که به کیش رفتیم و از زمین بازدید کردیم خیلی راضی بودند

 به گزارش ایلنا،مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی بعد از نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال  درباره وضعیت چمن کیش که شنیده می‌شود چندان خوب نیست اظهار داشت: فکر نمی‌کنم اینطور باشد. اسکوچیچ و خراطی راضی بودند و سرمربی تیم ملی اذعان داشت که شرایط بسیار تغییر کرده است. ایشان پیش از این نیز یک بار دیگر بازدید از زمین کیش داشتند. تلاش شبانه‌روزی در حال صورت گرفتن است. زمین در حال حاضر استاندارهای لازم را دارد و فقط کناره‌های چمن کمی، کم‌پشت بود که آن هم تا یک هفته آینده آماده خواهد شد. در ضمن حدود ۲۳ یا ۲۴ روز دیگر به آنجا می‌رویم و تا آن زمان مشکلات حل خواهد شد و زمین آماده می‌شود.

وی افزود: تنها مشکلی که وجود دارد مشکل نورافکن‌ها هست و باید روشنایی‌ به ۲۵۰۰ لوکس برسد. گویا این مشکل هم در حال مرتفع شدن است.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره ساعت تمرین تیم ملی و تطبیقش با زمان بازی در بحرین گفت: اسکوچیچ نظرش این است که ساعت تمرینات تیم ملی بسیار مهم است. او می‌خواهد بدن بازیکنان را آماده کند. همه چیز کارشناسی شده است و به ساعت بازی‌ها کار نداریم و باید همه حریفان را شکست دهیم.

خورشیدی یادآور شد: طبق برنامه‌ای که از قبل اعلام شده چهارم خرداد بازیکنان جمع می‌شوند؛ پنجم در تهران تمرین می‌کنیم و ششم عازم کیش می‌شویم. احتمالا از همانجا هم عازم بحرین می‌شویم. پروازها هم طبق هماهنگی‌های انجام شده توسط رییس فدراسیون به صورت چارتر خواهد بود.

سرپرست تیم ملی درباره حضور لژیونرها و تزریق واکسن به بازیکنان تصریح کرد: همه بدون مشکل روز چهارم می‌آیند.فقط در آن روز چند دیدار در لیگ برتر انجام خواهد شد. امیدواریم با قول‌هایی که داده شده واکسن را به بازیکنان بزنیم تا بدون مشکل و دغدغه کارمان را انجام دهیم.

خورشیدی در پایان درباره حضور پرحرف و حدیثش گفت: خیلی حرف‌ها دارم که باید بگویم اما در حال حاضر برای آرامش تیم ملی بهتر است چیزی نگویم. تمام هم و غم ما باید برای صعود تیم ملی باشد. همه در حال تلاش هستند و در راس این امر هم رییس فدراسیون است. همه می‌خواهیم که تیم ملی به جام جهانی صعود کند.

 
تیم ملی ایران مجتبی خورشیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر