کد خبر: 1071486 A

فدراسیون فوتبال ادعای مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس را مبنی بر عدم برگزاری جلسات تمرینی تکذیب کرد‌.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، حضور پرسپولیس در کشور هند برای برگزاری دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با توجه به وضعیت وخیم کرونا در این کشور و موج جدید ویروسی که از این کشور راه افتاده نگرانی‌هایی در مورد وضعیت این تیم و اعضای آن در بازگشت به ایران ایجاد کرد و در این میان بحث قرنطینه سرخپوشان و به دنبالش تاثیر روی برنامه دیدارهای آتی لیگ برتر شکل گرفت. 

کاروان پرسپولیس طبق هماهنگی با فدراسیون فوتبال و موافقت آنها به محض ورود به ایران تحت پروتکل‌های بهداشتی، در کمپ تیم‌های ملی اردو زد تا بازیکنان این تیم در شرایط قرنطینه از امکانات تمرینی هم برخوردار باشند و آمادگی بازیکنان حفظ شود. 

با این وجود همچنان مطالبه تغییر زمان بازی‌های آتی این تیم وجود داشت و مسئولان پرسپولیس در صحبت‌های خود با گلایه از این وضعیت خواهان تغییر زمان دیدار با سپاهان و دربی پایتخت بودند. 

در این میان علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای پرسپولیس در توییتی مدعی شد این تیم جلسه تمرینی برگزار نمی‌کند و محدودیت‌های موجود مانع این موضوع شده و در این شرایط بدون تمرین نمی‌توانند به مصاف سپاهان بروند.

IMG_20210503_113512

این ادعا در حالی مطرح شد که به نظر می‌رسید سرخپوشان در کمپ تیم ملی تمرین می‌کنند و بعد از چنین ادعایی بود که مسئولان روابط عمومی فدراسیون فوتبال آن را تکذیب کرده و جزییاتی از تمرینات انجام شده توسط پرسپولیسی‌ها منتشر کردند تا ادعای نادرست مدیر رسانه‌ای این تیم برملا شود. 

01597449

این خبر فدراسیون به قدری با جزییات و دقیق بود که باعث شد مسئولان باشگاه پرسپولیس تا این لحظه واکنشی به آن نداشته باشند و مشخص است که ادعای مطرح شده از سوی مدیر رسانه‌ای این باشگاه درست نبوده است. 

در شرایط کنونی که با توجه به تکثر رسانه‌های رسمی و غیر رسمی و دشوار بودن تشخیص اخبار درست و نادرست از هم، منابع رسمی خبری باید به دنبال انتقال اطلاعات و اخبار درست به مخاطب باشند مشخص نیست چرا مدیر رسانه ای پرسپولیس اطلاعات اشتباه به مخاطبین می‌دهد و وقتی مردم نتوانند از مدیر رسانه‌ای یک باشگاه اخبار موثق و درست در خصوص آن مجموعه به دست بیاورند دیگر به چه منبع خبری می‌توانند اعتماد کنند؟

از سوی دیگر ماجرای تغییر زمان دیدارهای سرخابی‌های پایتخت با دو تیم اصفهانی و همچنین دربی تهران در طول هفته گذشته در دستور کار و در حال بررسی بود و نیازی نبود برای تحت فشار گذاشتن عوامل فدراسیون اطلاعات نادرست ارائه داد ولی حالا با این اشتباه رسانه‌ای بزرگ و با توجه به اینکه در نهایت سازمان لیگ با تغییر زمان دیدارهای عنوان شده موافقت کرده، اطلاعات رسمی مبنی بر همکاری همه جانبه فدراسیون فوتبال با پرسپولیس برای برگزاری تمرینات به نوعی این باشگاه را در موضع ضعف قرار داده و هزینه رسانه‌ای اضافی روی دستش گذاشته است. 

 

 

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر