کد خبر: 1071008 A

تیم پرسپولیس تهران در بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید با استقلال تاجیکستان مصاف بدهد.

به گزارش ایلنا، با پایان رقابت‌های دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تیم پرسپولیس به عنوان نماینده ایران باید در دور یک هشتم نهایی با تیم استقلال دوشنبه از تاجیکستان مصاف بدهد.

تیم استقلال تاجیکستان در گروه A با تیم‌های شباب الاهلی امارات، الهلال عربستان و آلمالیق ازبکستان همگروه بود و با کسب 10 امتیاز به عنوان صدرنشین راهی دور یک هشتم شده است.

تیم استقلال که اکنون چهار بازیکن خارجی(2 هلندی، یک اوکراینی و یک ژاپنی) را در اختیار دارد، در سابقه بازیکنانش حضور دو بازیکن از ایران را داشته است.

یکی از بازیکنانی که طی روزهای اخیر نامش مطرح شد، مهدی چاه‌جویی نام دارد اما بررسی سوابق بازیکنانی که در این تیم حضور داشته‌اند نشان می‌دهد که یک بازیکن ایرانی دیگر هم در گذشته با حریف پرسپولیس همکاری داشته است.

حسین سهرابی، بازیکن سابق تیم‌های خزر محمودآباد، نفت محمودآباد،‌ صنایع طلایی سمنان،‌ پاس مشهد و تیم فوتبال بیشه کلا مازندران در سن 32 سالگی در این تیم فعالیت داشته است.

او پس از حضور در تیم وحدت تاجیکستان حضور داشته و سپس در سال 2011 به تیم استقلال ملحق می‌شود؛ سهرابی که تاریخچه دقیقی از فعالت فوتبالی‌اش در دسترس نیست در یک فصل حضور با این تیم در لیگ برتر تاجیکستان 11 گل به ثمر رساند و یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود.

لیگ قهرمانان آسیا استقلال دوشنبه حسین سهرابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر