کد خبر: 1070976 A

احضارها به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برای افشاگری در فوتبال ساحلی ادامه دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بعد از اینکه برنامه برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتسال و فوتبال ساحلی دو بار لغو و به تعویق افتاد، مقرر شد کنفدراسیون فوتبال آسیا با توجه به لغو مسابقات قهرمانی آسیا، رأساً درباره انتخاب تیم‌های صعود کننده به جام جهانی تصمیم بگیرد.

برای تعیین نمایندگان آسیا برای حضور در جام جهانی فوتبال ساحلی روسیه ۲۰۲۱، کمیته اجرایی AFC پیشنهادات کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی این کنفدراسیون را تایید کرد که مبنای آن سیستم امتیازی با در نظرگیری عملکرد هشت تیم برتر قاره در سه دور قبل مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی می‌باشد که بر این اساس ژاپن، عمان و امارات متحده عربی نمایندگان آسیا در جام جهانی فوتبال ساحلی که از ۱۹ تا ۲۹ آگوست برگزار می‌شوند حضور خواهند بود.

همین موضوع باعث شد تا انتقادات شدید و افشاگری های در خصوص نحوه مدیریت کمیته فوتبال ساحلی ایران از طرف بهزاد داداش زاده و فرید بلوک باشی بازیکنان سابق تیم ملی و  لطیف علیزاده مدیرعامل باشگاه ساوالان شیراز صورت بگیرد.

حالا کمیته اخلاق بعد از احضار بهزاد داداش زاده، طی نامه های از بلوک باشی و علیزاده خواسته است تا برای ارائه برخی از توضیحات به این کمیته مراجعه نمایند.

WhatsApp Image 2021-05-02 at 11.34.28

WhatsApp Image 2021-05-02 at 11.34.44

 

 

ایران فیفا فوتبال ساحلی تیم ملی فوتبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر