کد خبر: 1070893 A

دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران در چهارم خرداد ماه دوباره به تعویق می‌افتد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روز گذشته مشخص شد، تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب مسابقات برگشت مرحله مقدماتی جام جهانی قطر 2022 باید به ترتیب در تاریخ های سیزدهم، هفدهم، بیست و یکم و بیست و پنجم خرداد با هنگ کنگ، بحرین، کامبوج و درنهایت عراق مصاف بدهد و زمان دقیق بازی های شاگردان اسکوچیچ هم اطلاع رسانی شد.

برای آماده سازی تیم ملی پیش از حضور در این مسابقات که با میزبانی کشور بحرین انجام می‌شود، کادرفنی تیم ملی فوتبال هم برنامه ریزی دقیقی خواهند داشت تا اردوهای آماده سازی در زمان مقرر برگزار شود.

از این رو دراگان اسکوچیچ به مسئولان سازمان لیگ اعلام کرده قرار است اردوی تیم ملی پیش از سفر به بحرین از تاریخ چهارم خرداد آغاز شود که به این ترتیب تاریخ جدید مسابقات معوقه از هفته بیست و یکم مجددا دستخوش تغییر می‌شود.

در هفته گذشته سازمان لیگ اعلام کرد دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران در هفته بیست و یکم لیگ برتر که در بازی‌های دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند، روز چهارم خردادماه انجام می‌شود که اکنون با همزمان شدن اردوی تیم ملی باید منتظر ماند و دید که برنامه جدید سازمان لیگ چه خواهد بود.

تیم ملی فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر