کد خبر: 1070762 A

سرمربی تیم آلومینیوم اراک می‌گوید اسامی بازیکنانی که به کرونا مبتلا شده‌اند اعلام نمی‌شود.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان پس از شکست تیمش مقابل مس رفسنجان در دیداری دوستانه گفت: بازی بسیار با کیفیت و خوبی بود و تمام تلاش دو تیم این بود که کار تاکتیکی انجام دهند. به تیم مس خسته نباشید می‌گویم. بازیکنان مس در نیمه اول مالک بازی بودند و در نیمه دوم سعی کردیم بازی را از دست مس در بیاوریم. در ابتدای بازی شانس داشتیم اما از موقعیت‌ها به خوبی استفاده نکردیم. برای من نتیجه بازی مهم نیست. از چند بازیکن جوان هم استفاده کردیم که از آن‌ها راضی هستم. مهم‌ترین دستاورد ما بازگشت محسن ربیع‌خواه بود که توانست یک نیمه برای ما بازی کند و امیدواریم در روزهای آینده برای بازی‌های پیش رو به طور کامل آماده شود. 

او درخصوص ابتلای چند بازیکن به ویروس کرونا گفت: این شش یا هفت بازیکن از بازیکنان اصلی ما هستند. آبرو و اعتبار بازیکن نزد ما امانت است و اسامی این بازیکنان را به کمیته پزشکی اعلام می‌کنیم. باید با این شرایط بسازیم و این شرایط به گونه‌ای است که همه تیم‌ها دچار مشکل کرونا می‌شوند. سعی می‌کنیم بازیکنان را آماده کنیم. ما به همه بازیکنان اطمینان داریم. امیدوارم در بازی مقابل صنعت نفت بتوانیم از داشته‌های‌مان بهترین بهره‌برداری را داشته باشیم. البته در کنار ربیع‌خواه جابر انصاری هم برگشته است.

منصوریان همچنین درباره داوری گفت: چالش‌هایی با داور داشتیم بعد چند سال با آقای همرنگ صحبت‌هایی کردیم. او کار خودش را در داوری می‌کند و ما کار خودمان را در مربیگری می‌کنیم. 

علیرضا منصوریان آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر