کد خبر: 1070555 A

در پی صعود سه تیم فوتبال پرسپولیس، استقلال و تراکتور تبریز به دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در غرب این قاره، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در پیامی این موفقیت را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، متن  علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان برای صعود نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا  به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
صعود مقتدرانه به دور حذفی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا را به هواداران پرشور، کادر فنی، بازیکنان و مدیریت، تیم های استقلال تهران، پرسپولیس تهران و تراکتورتبریز تبریک عرض می‌کنم.
بدون تردید حضور ۳ باشگاه ایرانی در جمع ۸ تیم حاضر در مرحله یک چهارم پایانی منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا، آنهم در شرایطی که هیچ یک از نمایندگان کشورمان از امتیاز میزبانی برخوردار نبود، نشان از همت والا و تلاش تحسین برانگیز بازیکنان، تدبیر و برنامه ریزی کادر فنی آنها داشته و مهر تاییدی است بر پویایی لیگ خلیج فارس فوتبال ایران، بعنوان قدرتمندترین لیگ فوتبال غرب قاره کهن به لحاظ فنی.
این موفقیت ما و همه فوتبال دوستان ایران را سخت امیدوار ساخت که در ادامه راه، سربازان با غیرت و پرتوان تیم ملی فوتبال کشورمان با وجود ناملایمات و سلب حق مسلم میزبانی از ما در رقابتهای انتخابی جام جهانی، بار دیگر با عزم و ایمان خاص إیرانی، سدها را شکسته، راهی جام جهانی شوند.
همچنین ضمن خسته نباشید جانانه به مدیران، مربیان و بازیکنان تیم فولاد خورستان،دیگر نماینده فوتبال ایران که با وجود کنار رفتن از دور مسابقات، نمایشی بسیار تحسین برانگیز ارائه کردند، امید آن دارد که در مراحل بعد نیز شاهد موفقیت نمایندگان فوتبال کشورمان در این رقابت‌ها باشیم.
استقلال پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا تراکتور استقلال تهران پرسپولیس تهران لیگ برتر خلیج فارس وزارت ورزش و جوانان لیگ خلیج فارس تراکتور تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر