کد خبر: 1070053 A

سعید الهویی در کنفرانس خبری بعد از دیدار با پارس جنوبی حاضر شد.

به گزارش ایلنا، سعید الهویی در کنفرانس خبری بعد از پیروزی سه بر صفر مقابل پارس‌جنوبی جم، اظهار داشت: برای محمد نصرتی که به کرونا مبتلا شده است آرزوی سلامتی می‌کنم. پارس جنوبی تیم خوبی است و امیدوارم در لیگ یک موفق باشد و به لیگ برتر صعود کند. در این دیدار تیم گل گهر در برابر پارس جنوبی کاملا جنگنده بازی کرد. خیلی خوشحالم که محمد آقاجانپور برای اولین بار عملکرد خوبی را در ترکیب تیم‌مان داشت.

وی ادامه داد: ترکیب ما عمق بیشتری را پیدا کرد. با کیفیت خوبی در تمام خطوط کار کردیم. بازیکن‌های جدید تیم‌مان و علی دشتی هم عملکرد خوبی داشتند. به طور حتم امیر قلعه نویی دستش برای نیم فصل دوم باز خواهد بود. 22 بازیکن خوب در تمرین و بازی داریم و این پیام برای تمامی بازیکنان وجود دارد که باید عملکرد بسیار بهتری داشته باشند تا در ترکیب قرار گیرند.

مربی تیم گل گهر سیرجان تصریح کرد: رزومه امیرقلعه‌نویی مشخص است. در تمام تیم‌‌های همچون سپاهان، ترکتورسازی، ذوب آهن و ... کار کرده است، بازیکن‌های جوان با کیفیتی در تیم‌شان حضور داشته است که برای سال دوم و فصل بعد نیز تاثیر بسیار موثری روی تیم‌شان دارند. همیشه تیمی خوب برای باشگاه به جا گذاشته است. به طور حتم  قلعه نویی نگاه ویژه‌ای روی تیم امید دارد تا بازیکنان به تیم بزرگسالان راه پیدا کنند.

الهویی در پاسخ به این سوال که در پایان فصل تیم گل گهر سیرجان در چه جایگاهی قرار خواهد گرفت، تاکید کرد: آن قدر دیوانه و کلاه‌بردار نیستم که با عدد جایگاه تیم را در آخر فصل بگویم. از روز اول امیرقلعه نویی طبق جدول و آمار را به مدیران تیم توضیح دادند. از سال قبل نیز تثبیت موفقیت برای جایگاه خوب است. باید تا هفته آخر لیگ برتر صبر کنیم که تیم چندم می‌شود. تمام تلاش‌مان این است تا گل گهر سیرجان در پایان فصل با موفقیت کار را تمام کند.

جام حذفی ایران سعید الهویی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر