کد خبر: 1069643 A

احمد زنده روح در گفتگو با ایلنا:

هافبک گل گهر گفت: با توجه به سابقه پارس جنوبی فردا یک بازی سخت و پرتنشی را با این تیم خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، گل گهر سیرجان به مصاف پارس جنوبی جم خواهد رفت. احمد زنده روح هافبک سیرجانی در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: با توجه به سابقه پارس جنوبی فردا یک بازی سخت و پرتنشی را با این تیم خواهیم داشت. باید با تمام تمرکز در این بازی حاضر شویم و همه‌تان تلاش خود را به کار ببریم تا بتوانیم این تیم را شکست دهیم و به مرحله بعدی صعود کنیم. امیدوار هستم که بتوانیم مرحله به مرحله در جام حذفی بالا برویم و یک نتیجه خوب در انتهای این مسابقات به دست بیاوریم.

زنده‌روح در خصوص نتایج خوب گل گهر در سال جدید گفت: در سال جدید خداراشکر با تلاش و تمرکز کادر فنی و بازیکنان به هدفی که مدنظرمان بوده است تا بدین لحظه رسیده‌ایم. این جایگاه که اکنون در اختیار داریم شایسته ما است چرا که تیم ما در این فصل کیفیت خود را به خوبی نشان داده است و امیدوارم هستم این روند ادامه دار باشد تا جایگاهی که حق ماست را در آخر فصل به دست بیاوریم.

وی در مورد بازی با صنعت نفت بیان کرد: بازی سختی بود. تیم صنعت نفت عملکرد خوبی از خود در این فصل به جای گذاشته است و نشان داده که چقدر تیم با کیفیت و شایسته‌ای است. اما ما با یک بازی منطقی و کنترل شده توانستیم این تیم را شکست دهیم. خداراشکر میکنیم در این بازی به این مهمی که در آینده می‌تواند به ما کمک زیادی بکند دست پر از زمین بیرون آمدیم. 

زنده روح رو پایان در خصوص اینکه آیا گل گهر در پایان فصل می‌تواند سهیمه آسیایی کسب کند گفت: سهیمه آسیایی برای ما دور از دسترس نیست. اما هدف ما این است که در لیگ برتر بدون توجه به جایگاه خود و تیم حریف بازی به بازی جلو برویم. امیدوار هستم در پایان فصل نتیجه در خور تیم و مردم سیرجان بگیریم  و قطعا نیم نگاهی به سهیمه آسیایی خواهیم داشت.

جام حذفی ایران لیگ برتر خلیج فارس احمد زنده روح لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر