کد خبر: 1069279 A

در شرایطی که لحظه ای نیست اخبار تکان دهنده و شایعات متعدد حول و حوش ساختمان گرانیتی فدراسیون فوتبال منتشر نشود،اما رئیس فدراسیونی که در برنامه های پرطمراق انتخاباتی اش مدعی بود شفاف سازی می کند و به ابهامات پاسخ می دهد،در سکوت محض به فعالیت پرحاشیه خود ادامه می دهد.

به گزارش ایلنا، روزی نیست که ابهامی درباره اتفاقات حول و حوش فدراسیون فوتبال منتشر نشود و شبی نیست که تا صبح شایعه ای به ناگاه فضای رسانه را در نوردد.

بامداد امروز در زمانی که استقلال در حال رقابت با الاهلی بود هم خبری مبنی بر استعفا غیرمنتظره علیرضا امامی فر از ریاست مرکز ملی فوتبال منتشر شد که جامعه فوتبال را در بهت فرو برد.

امامی فر حدود 20 روز پیش بود که حکم خود را گرفته بود و بنا بردلایل مشکوکی که مشکلات خانوادگی عنوان شده،از سمت خود کناره گیری کرده است.

جالب اینکه عمر حضور علی جوادی،در ریاست روابط عمومی فدراسیون هم 20 روز بود تا دو مدیر منتخب شهاب الدین تنها 20 روز پس از حضورشان قید حضور را در فدراسیون بزنند.

علت چیست؟

فدراسیون که توضیح نمی دهد.

به این جمله دقت کنید!

فدراسیون خودش را موظف به پاسخگویی نمی داند.

چه درباره کناره گیری هایی سریالی،چه درباره اعتراضات گسترده به عدم حضور در مراسم تشییع بزرگی نظیر جاسمیان،چه درباره مباحث مرتبط با فوتبال ساحلی،چه درباره تیم ملی....

سکوت محض،سیاست شهاب الدین در برابر سیل شایعات و حملات است.

راستی مگر او نبود که تا قبل از 10 اسفند 99 می گفت ما همه چیز را به مردم می گوییم و توضیح می دهیم؟

مگر او نبود که در برنامه پیشنهادی اش صحبت از پاسخگویی و شفاف سازی می کرد؟

آنجا چه خبر است؟

  تا چه زمانی این سکوت تلخ و سردرگمی رسانه ها و افکار عمومی ادامه دارد؟

از سوی دیگر،کسی در فدراسیون هست که درباره ریشه این کناره گیری ها بررسی داشته باشد؟

اینکه شایعه شده دخالت مشاور شهاب الدین دلیل کناره گیری امامی فر بوده واقعیت دارد؟

موضوع استعفا علی جوادی چطور؟آیا به جز اعتراض به انتصابات عزیزی خادم،او از روند دخالت ها کلافه نشده بود؟

این ها صرفا پرسش هایی است که از سیل سوالات مهم در افکار عمومی طرح می شود و طبعا کسی هم در فدراسیون علاقه ای به در میان گذاشتن مباحث با افکار عمومی ندارد اما ادامه این روند در آستانه آغاز سومین ماه فعالیت عزیزی خادم سخت نگران کننده است.

 

علیرضا امامی فر فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر