کد خبر: 1069147 A

وکیل سابق هازارد:

وکیل سابق هازاد تصمیم او را در رفتن به رئال مادرید زیر سوال برد.

به گزارش ایلنا، جان بیکو، وکیل سابق ادن هازارد در نکوهش پیوستن این بازیکن گفت: رفتنش به رئال مادرید در آن زمان اشتباه بود. او این تصمیم را با قلبش گرفت و هیچ دلیلی برایش نداشت. باید یکسال زودتر یا دیرتر به آنجا می‌رفت نه بعد از رونالدو. بعد از جدایی رونالدو مثل این بود که بخواهد با دست خالی از هیمالیا بالا برود. باید جرات داشت و به ادن نه گفت! اگر من بودم به او توصیه می‌کردم یکسال دیرتر یا زودتر از چلسی برود.

وی افزود: مردم بعد ورزشی این تیم را درک نمی‌کنند. رئال از نظر سرعت و شدت بازی بسیار فیزیکی است. حتی استعدادی مثل خامس هم در آنجا جا نیفتاد. ادن بازیکنی برای بارسلونا است. باید به آنجا می‌رفت جایی که توپ را به سرعت به گردش در می‌آورند، درست بر خلاف رئال مادرید. باید یکسال دیگر در چلسی می‌ماند تا بدون مشکل جدا شود و همچنین بدنش را آماده کند. در بارسلونا آزادی بیشتری در زمین داشت و توپ دائما به او می‌رسید و می‌توانست بهترین بازیکن جهان شود.

او در پایان گفت: ادن سی سال سن دارد و نباید مثل دوازده سال پیش با او صحبت کنیم تا مسئولیت‌هایش را قبول کند. وقتی امباپه خوب نیست، دشان او را بیرون می‌کشد و با او صحبت می‌کند. اما روبرتو مارتینز جوری در خصوص ادن صحبت می‌کند که گویی مریم مقدس است!‌ باید در طول فصل چیزهایی به او گفت. هیچکس بهتر از من او را نمی‌شناسد و کسانی که به او اهمیت می‌دهند باید کاری کنند که مسئولیت‌هایش را قبول کند. ادن به چالش احتیاج دارد.

بارسلونا ادن هازارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر