کد خبر: 1068588 A

سایت الجزایری نوشت:

سایت الجزایری به تشریح وضعیت اوکاچا حمزاوی و ممنوع الخروج بودن وی پرداخت.

به گزارش ایلنا، سایت الجزایری observalgerie نوشت: یک فوتبالیست الجزایری در ایران با شرایط بغرنجی روبرو است، جایی که برای تجربه یک ماجراجویی حرفه ای به آنجا رفت. این بازیکن اوکاچا حمزاوی بازیکن سابق مو بجارا و یو اس ام الجزایر است که به دلیل امتناع باشگاهش از پرداخت مالیات در حال حاضر ممنوع الخروج است.

اوکاچا حمزاوی یک بازیکن الجزایری است که از کیفیت بالایی برخوردار است و این را در مسابقات قهرمانی کشور الجزایر ثابت کرده است، جایی که پیراهن چندین باشگاه از جمله مو براجا، یو اس ام و ای اس ام، بلابس را پوشیده است. این بازیکن قبل از اینکه کفش‌های خود را آویزان کند می خواست تجربه‌ای را در خارج از کشور پشت سر بگذارد. وی قرارداد خود را به باشگاه ایرانی تراکتور منعقد کرد که در سال 2020 به آن پیوست.

ماجراجویی او اما موفق نبود. این بازیکن که نتوانسته بود به باشگاه جدید خود و شیوه زندگی در این کشور عادت کند و قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد. او مطالباتش را هم بخشید تا به کشور برگردد اما این جایی است که همه چیز برای او مشکل است. مقامات ایران از اعطای مجوز خروج از کشور به وی خودداری کرده اند. علت آن این است که سران باشگاه فعلی او از پرداخت مالیات بازیکن خودداری می کنند ، همانطور که در قرارداد بین دو طرف پیش بینی شده است.

اوکاچا نیز نمی‌خواهد آن مالیات را پرداخت کند ، با این استدلال که این کار به عهده باشگاه است. با این حال ، این پرداخت شرط لازم برای بازگشت وی به الجزایر است. بازیکن الجزایری خود را قربانی فریب باشگاه سابق خود می داند. فریبی که او را در این سرزمین دور افتاده رها می کند و نمی داند به کجا روی آورد.

تراکتور اوکاچا حمزاوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر